Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozna Debrecenből?

Valaki barátkozna Debrecenből?

Figyelt kérdés

(Már most szégyellem magam, ugyanis mindig gáznak tartottam azt ha valaki itt barátkozik/ismerkedik)

Nos de úgy tűnik az én időm is eljött! :D

Szóval barátkozni szeretnék, lehetőleg nem internetes társaságra vágyom, leginkább személyesre. A mai világban nehéz barátokra szert tenni, ezért is írok most ide. Nincsenek barátaim, akik meg vannak azok inkább csak jó ismerősök.

Akkor írnék néhány tényt magamról, hogy tudd ki vagyok:)

-18L

-Animézek, de csak mértékkel

-A komolyabb filmeket szeretem

-Walking dead rajongó

-Imádok programozni, habár nincs kivel így általában egyedül teszem.

-Könyveket írok a neten:3

Ha valakit érdeklek, nagyon szívesen várnám az üzenetét, onnan átmehetnénk Face-re mert itt elég vicces lenne írkálni.

Lehetsz bárki, bármennyi idős csak legyünk jóba :)



2021. júl. 25. 22:57
1 2
 11/16 anonim válasza:
Amúgy írjatok neki nyugodtan, nem rossz a kiscsaj😌
2021. júl. 26. 12:20
 12/16 anonim válasza:
Nekem is írhatsz nyugodtan. 😀
2021. júl. 26. 12:38
 13/16 anonim válasza:

Én csak azt sajnálom, hogy ittvan egy tök normális csaj, tényleg normális szándékkal, erre sokan betalálják, hogy szexre kellene, meg hogy hány partnere volt... 👏👏

Egyébként kérdező, ha még van szabad kapacitásod, akkor nekem is írhatsz 😊

2021. júl. 26. 20:50
 14/16 anonim válasza:

Sok lelkileg frusztrált trógerrel ne is foglalkozz! Ilyen kivetítésekkel próbálkoznak elfedni sajat szánalmas kis életüket!

Ez a lány legalább próbál baratkozni, ismerkedni. Nem antiszociálisan vinnyogni mint pár arctalan kis senkihazi itt!

2021. júl. 27. 09:25
 15/16 anonim válasza:
En szivesen beszelgetek, ha gondolod irj.. (:
2021. júl. 29. 17:52
 16/16 anonim válasza:
Ha valakinek még van kedve akkor barátkoznék én is! :) 22/F
2021. aug. 1. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!