Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozna Debrecenből?

Valaki barátkozna Debrecenből?

Figyelt kérdés

(Már most szégyellem magam, ugyanis mindig gáznak tartottam azt ha valaki itt barátkozik/ismerkedik)

Nos de úgy tűnik az én időm is eljött! :D

Szóval barátkozni szeretnék, lehetőleg nem internetes társaságra vágyom, leginkább személyesre. A mai világban nehéz barátokra szert tenni, ezért is írok most ide. Nincsenek barátaim, akik meg vannak azok inkább csak jó ismerősök.

Akkor írnék néhány tényt magamról, hogy tudd ki vagyok:)

-18L

-Animézek, de csak mértékkel

-A komolyabb filmeket szeretem

-Walking dead rajongó

-Imádok programozni, habár nincs kivel így általában egyedül teszem.

-Könyveket írok a neten:3

Ha valakit érdeklek, nagyon szívesen várnám az üzenetét, onnan átmehetnénk Face-re mert itt elég vicces lenne írkálni.

Lehetsz bárki, bármennyi idős csak legyünk jóba :)



2021. júl. 25. 22:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ha nem gond, hogy nem vagyok debreceni, de nem probléma utazni, így bár nem minden nap, de időnként tudunk találkozni, akkor szívesen megismernélek. Programozó vagyok, ez a munkám.
2021. júl. 25. 23:01
 2/16 anonim válasza:
Hanyan dugtak már meg?
2021. júl. 25. 23:36
 3/16 A kérdező kommentje:

Hihetetlen vagy utolsó 😂 azt persze nem írtad oda, hogy te kommentelted azt a bizonyos “Hányan dugtak már meg” szöveget itt.

Persze ne kapjam fel a vizet.

2021. júl. 25. 23:59
 4/16 anonim válasza:
Gondoltam kitalálják a kontextből, de igen, én írtam :)
2021. júl. 26. 00:00
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor meg meg te érzed magad felháborodva? Hát húzz már el :D ilyet írsz nekem, én meg csak mosolyogjak rajta vagy mi? Tök vicces vagy😂
2021. júl. 26. 00:02
 6/16 anonim válasza:
Én magamat minősítem, te meg magad, de a kérdésem még így is visszafogottabb volt mint a te reakciód. Ezek után majd mindenki eldönti, hogy akar-e veled barátkozni, vagy sem. Kellemes éjszakát.
2021. júl. 26. 00:09
 7/16 A kérdező kommentje:
Beléd is :D
2021. júl. 26. 00:09
 8/16 anonim válasza:
Nem voltam és nem is leszek a face-n
2021. júl. 26. 03:49
 9/16 anonim válasza:
Az 1-es válaszoló is csak kamu, valójában a nők felé sem néznek, és itt próbálkozik.
2021. júl. 26. 08:28
 10/16 anonim válasza:
Nekem irhatsz
2021. júl. 26. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!