Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, nálatok kizáró ok egy...

Lányok, nálatok kizáró ok egy barátságnál, ha a srác gyári melós ès szegèny is?

Figyelt kérdés

Kapcsolatot nem keresek, de a minden lány kerül :(


Az zavar Titeket, hogy csak gyári melós vagyok? :(


26/F



2021. júl. 25. 19:00
1 2
 11/13 anonim válasza:
10-es, a kérdező állítólag barátkozna, az idézett válaszok pedig párkapcsolattal kapcsolatos kérdésekre reagáltak.
2021. júl. 29. 14:44
 12/13 anonim válasza:

Úgy utálom, hogy ha valaki hibázik, akkor mindjárt neki kell ugrani.

Ez tipikusan az iskolai stresszt hozza ki belőlem, ahol ha valami hülyeséget mondasz vagy kérdezel, akkor le vagy szólva.


Az a baj, ha a 12. válaszolót elkezdem szidni, még én vagyok a szemét.

Komolyan, hogyan álljak én így pozitívan az emberekhez?

Most nem kellene a 12. válaszolót elkezdeni szidni? Szívem szerint azt tenném. UNDORÍTÓ!


Kedves kérdező: Szerintem a többségénél nem kizáró. Bár biztos vannak bukó, emberek, mint például a 12. válaszoló, aki akkora egy k*rva, hogy 5 szót nem bír leírni sértegetés nélkül.

2021. júl. 29. 15:55
 13/13 anonim válasza:
13-as, én 11-esként teljesen tárgyilagosan hívtam fel a figyelmedet arra, ami felett elsiklottál. Ez például megerősíthette volna az emberekbe vetett hitedet, megköszönhetted volna, hogy rámutattam, és konstruktívan folytatódhatott volna a beszélgetés, és pozitívan állhatnál az emberekhez.
2021. júl. 29. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!