Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, nálatok kizáró ok egy...

Lányok, nálatok kizáró ok egy barátságnál, ha a srác gyári melós ès szegèny is?

Figyelt kérdés

Kapcsolatot nem keresek, de a minden lány kerül :(


Az zavar Titeket, hogy csak gyári melós vagyok? :(


26/F



2021. júl. 25. 19:00
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ez hülyeség. Barátot nem a munkája alapján választ senki. Legalább is én nem.

Nekem is van egy olyan barátom, aki gyári munkás és akkor mi van? Semmi. Amíg jó fej, addig én is az vagyok. Megkell válogatni sajnos manapság, hogy kivel érdemes barátkozni és kivel nem...

2021. júl. 25. 19:08
 2/13 anonim válasza:
Kurvára nem ezen múlik. Aki ez alapján kategorizál azt jobb is elkerülni.
2021. júl. 25. 19:12
 3/13 anonim válasza:
Inkább az a baj, hogy nem akarnak egy pasival barátkozni. Mert amúgy léteznek szegény gyári melós csajok is, azok csak szóbaállnának veled. :)))
2021. júl. 25. 19:22
 4/13 anonim válasza:
Dehogy, miért lenne kizáró ok? Nem az alapján barátkozom, hogy mi a munkája az illetőnek. Sokkal fontosabb dolgok vannak ennél, az már régen rossz ha valaki ez alapján ítélkezik.
2021. júl. 25. 20:51
 5/13 anonim válasza:
Dehogy az. Mit számít hogy mit dolgozik akivel barátkozok.
2021. júl. 25. 21:34
 6/13 anonim válasza:

Sajnos a kamionsofőröket is kerülik,én már csak a csodában hiszek.

23F

2021. júl. 25. 23:10
 7/13 anonim válasza:

A probléma ott van, hogy már a kérdés megfogalmazásából is látszik, hogy hagyod, hogy ettől kisebbségi komplexusos legyél. Na az az, ami nem szimpatikus ismeretleneknek, nem a munkahelyed.


Jöjj rá, hogy nem ez határozza meg az értékedet, mint ember.

2021. júl. 26. 00:09
 8/13 anonim válasza:
dehogynem, hulye nok teszik itt a fejuket de amugy meg tutira kizaro ok, ez a genjeikben/osztoneikben van, mint a ferfiaknal a nagy mell utani vagy. Egy NORMALIS no tuti nem adja ennyire le. Engem forditott esetben azert zavarna ha a no csoro, mert semmi programot nem lehetne csinalni , mert penzbe kerul, es en nem fogok fizetni midnig mindent, es allandoan csak setalni meg a dunaban uszni sincs kedvem... mozi, aquapark, ejtoernyozes blablabla ... mind penzbe kerul
2021. júl. 27. 08:07
 9/13 anonim válasza:
8: normális nőt barátságnál mit érdekel hogy aquaparkra nincs pénzed? Te a barátaidat egyfolytába fizetős programokra cipeled?
2021. júl. 27. 08:39
 10/13 anonim válasza:

Nézzünk meg pár véleményt, amelyek ezen az oldalon íródtak.

Ezek alapján döntsük el, hogy létezik-e olyan nő, aki szerint kizáró ok az, ha valaki gyári munkás.



"Az ilyeneket eleve nem tekintem férfinek, hanem még kisfiúnak. El nem tudnám képzelni mit tudna kezdeni velem, még egy randi is tök kínos lenne. Szerencsére nem mozgok ilyen körökben, amikor mégis kénytelen vagyok (példul bolti eladó, postás, rendőr, futár, stb kisfiúk ) akkor meg igyekszem átnézni rajtuk, és rövidre fogni.

23/L"



"...nem egy ligában játszunk."



"Az, hogy sok minden miatt nem illenénk össze, de ettől ő nem lesz kevesebb, csak mellettem nem lenne jó partner (ahogyan én se neki)."



"A legtöbb munkással teljesen más nézeteket vallunk. Minek kísérletezzek velük? Amúgy minden tiszteletem a kétkezi munkásoké, de párkapcsolatra teljesen kizárt hogy jól meglegyünk hosszú távon."



"...A legtöbb gyári betanított munkás akit ismerek amúgy is teljesen más felfogású, mint én. A többség tirpák falusi, aki lenézi a nőket, utálja az állatokat, igénytelen. Vannak normálisak is persze, de azok ritkák és foglaltak. Az én kisvárosomban legalábbis ezt tapasztaltam."



"Nem jönnék össze tanulatlan, proli, alja emberrel."



"Én sem jönnék össze szakmunkás végzettségű emberrel, akkor sem ha többet keres egy átlag diplomásnál. És nem vagyok hajlandó emiatt rosszul érezni magam. Én olyan dolgot várok el, amiért lehet tenni. Nem érdekel a fizuja, van-e autója, lakása. Nekem van lakásom. De legyen intelligens, tanult, művelt és érdeklődő. Tudom, hogy a Natgeo-ról meg a History channelről is lehet sok mindent tanulni, de ez nekem nem elég. Nem érzem magam ettől felszínesnek."



"Nálam egészen az exemig egyáltalán nem számított semmit, hogy ki mit dolgozik. Aztán megtapasztaltam, hogy az esetek többségében miért is létezik ez az előítélet és nem teljesen jogtalanul... nem mondom hogy nem volt jó ember a maga szintjén, mert az volt, emiatt szerettem meg.


De sajnos nem volt intelligens (érzelmileg sem), nagyon korlátoltan gondolkozott (de saját bevallása szerint inkább nem gondolkodik), nem volt igénye sem a fejlődésre, a tanulásra, más dolgok megismerésére. Pl. teljes mértékben elzárkózott az internetes ügyintézéstől, rendeléstől, alap dolgoktól is, mint pl. egy e-mail megírása vagy egy telefonos adategyeztetés. És előrelépni sem akart a szalag mellől mert félt hogy a magasabb beosztással netán felelőssége is lenne.


Legközelebb így már óvatosabb leszek a tapasztalatomnak köszönhetően. (De nem zárok ki mindenkit hiszen mindehol vannak kivételek.)"



"Nagyon jó a kérdés ! Én társkeresőn találtam meg jelenlegi páromat , de 5 éven át voltam fenn a társkeresőn és számos kudarcot éltem át ez idő alatt !


Nagyon kevés nő volt rám kíváncsi , eleinte nem értettem , hogy miért , talán a külsőm miatt , vagy olyant írtam - stb ?


De nem , voltak 10 perces és 4 órás randijaim , nőkkel a társkeresőről , volt akik kerek perec elutasítottak és voltak , akik szépen s finoman .


Pl: Az első randijaimon megjelenő nők kb: 70 % a azonnal elmondta az elvárásait , azzal indítottak .


Az adott férfinek legyen minimum középiskolai végzettsége , de nem baj ha diplomával rendelkezik , legyen egy középkategóriás autója , lakása , vagy háza , annyi keresete , hogy biztonságosan el tudja tartani leendő családját még akkor is , ha a nő nem dolgozik , rendelkezzen kellő szabadidővel és vigye el családját minimum évente egy alkalommal , külföldi és egy alkalommal , belföldi nyaralásra .



Akik pedig nem rögtön az elvárásaikat sorolták fel nekem , hanem kérdeztek is , ott kb: az előzőekben foglaltakat akarták tudni szintén , csak ők rá kérdeztek .


Volt aki megkérdezte tőlem : mi a legmagasabb iskolai végzettségem ?


Szakmunkás - feleltem . Ere a nő : micsoda , nem mondod komolyan , hogy a mai világban még csak egy érettségid sincsen !?


Volt aki elfogadta és tovább fejtegette a témát : szakmunkás vagy , és pontosan mivel foglalkozol ? Mezőgazdaságban dolgozok , feleltem . Ere a nő : jaj de jó , akkor te vállalkozó vagy ? - kérdezte .


Ere én : nem , alkalmazott ! - ja , hűha de elszaladt az idő , figyelj nekem most mennem kell . Jól van és mikor találkozhatunk ismét ? - kérdeztem . Ere a nő : Figyelj , szerintem nem lesz köztünk több találkozás és légy szíves töröld ki a számomat a telefonodból jó , köszi és bocs ...


És volt aki felugrott az asztaltól , mondván hogy én még is mit képzelek , kinek nézem én őt , ő nem kér az én életemből , ez felháborító - stb , majd az italát és engem ott hagyva , hangosan távozott a presszóból .


És még sok mindent felsorolhatnák itt , de a lényeg az , hogy amikor meghallották , vagy meg győződtek arról , hogy én egy egyszerű kétkezű munkás ember vagyok a nők 70 % a , azonnal menekült tőlem !


De nem adtam fel , kitartó voltam és elértem a célom , ha nehezen is ! 40 - F ..."



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



Estig nézegethetném a kérdéseket és a válaszokat. Vannak olyan nők, akik gyári munkással nem jönnének össze. Valakinél kizáró ok.

De olvastam olyanok véleményét is, akiknél ez nem kizáró ok. Ezeket nem szeretném bemásolni ide.

2021. júl. 29. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!