Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátnők, ismerősök?

Barátnők, ismerősök?

Figyelt kérdés

Bocsánat a hülye címért, még nem csináltam ilyet, de láttam, hogy vannak ilyen posztok. Hátha..

Harmincas vagyok, nő, nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak és úgy érzem, kicsit légüres térbe kerültem. A régi barátnőim nagyrésze már gyerekezik, a baráti társaságok szétestek (leggyakrabban azért, mert szinte mindenki külföldre ment), nem ér rá senki. Aztán van pár barátnőm, akik fiatalabbak, ők kicsit más világ, mások a preferenciák, ők is inkább huszasokkal mennek mindenfelé.

Vannak, akik új társaságokhoz csapódtak, és ugyan mondják, hogy hívnak majd közös programokra, de aztán ez elfelejtődik. Magányos vagyok.


Lehet, hogy ez szánalmas, nekem is már otthon kéne ülnöm, főznöm, gyereket oviba/iskolába vinni, dehát nem így alakult az életem, és nem lesz attól jobb, ha gyászolok.

Sajnos tavasz óta sok programot kihagytam, mert nem volt kivel menni. Nem hajnalig tartó részeg bulikban gondolkozom, de jólesne néha valami csajos este, táncház, beülős program, csak sajnos már nem nagyon van kivel. Egy-egy hétvégi program hetekig tartó szervezést, logisztikát igényel, s aztán többnyire nem lesz belőle semmi.

Esetleg ha akad nő, aki hasonló cipőben jár, írjon üzit! nem bestfriendet vagy lelkitársat keresek, csak olyan csajt, csajokat, akikkel el lehet menni akár új táskát nézni, akár be/kiülni valahová egy kávéra, borra, jókat nevetni!

(ez nem ismerkedős poszt :)) És légyszi, csak mérsékelten trollkodjátok szét!)


2021. júl. 24. 13:03
 1/3 anonim válasza:
Negyvenes korosztály jöhet vagy kizárva? :)
2021. júl. 24. 14:19
 2/3 A kérdező kommentje:
persze, hogy jöhet! :)
2021. júl. 25. 14:36
 3/3 anonim válasza:

Én privátban ismerkednék tovább, ha lehet.


Üdv:

47/N

(1-es válaszoló)

2021. júl. 25. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!