Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Találhatok olyan középkorú,...

Találhatok olyan középkorú, független férfit, akivel eleinte inkább csak barátok lennénk?

Figyelt kérdés
Szintén középkorú független hölgy

2021. júl. 23. 18:38
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

Nagyon ígéretes válaszok jöttek. Hát nem egyszerű a dolgom, az biztos...


Azért írok olyan nehezen a "kedvteléseimről", mert ezen az oldalon eléggé egyházellenes megnyilvánulásokat tapasztaltam.


Én szeretem ezeket a békés, barátságos közösségeket. Nem tapasztaltam hosszabb távon olyat, hogy annyira nagyon meg akarnának "téríteni".


Ha mégis volt ilyen szándék egy-egy illetőben, idővel lemondott az elképzeléséről, mert lebeszéltem róla.


Több közösségbe is eljárok, ha időm és elfoglaltságaim engedik.

2021. júl. 23. 21:57
 12/60 A kérdező kommentje:

Azért remélem, hogy nem riasztok el nagyon senkit sem ezekkel az egyházi közösségekkel.


Nálam alapelv, hogy nem kezdek ÉRZELMILEG FOGLALT emberrel, mert senkinek nem akarom összetörni a szívét - még véletlenül sem. Ezért is írtam, hogy független embert keresek.


Nem úgy kell elképzelni, hogy "ecetes uborka" vagyok! Van azért humorom, tudok mosolyogni. :)


A legtöbben tényleg szimpatikusnak tartanak - olyan helyeken, ahol visszatérő vásárló vagyok, sokszor mosolyognak rám és váltanak pár kedves szót velem.


Éppen ma ajánlottak fel egy tegeződést nekem kézfogás kíséretében... még azt is elmondta az eladó, hogy hova megy és mennyi időre, ha hiányolnám őt. Jó ez a bizalom nagyon.


Ilyenkor azért meglepődök, hogy milyen érzelmeket tudok kiváltani a puszta létezésemmel. Szerintem másoknak is lehetnek ilyen pozitív élményeik, csak vagy nem veszik észre vagy nem teszik szóvá.

2021. júl. 23. 22:10
 13/60 anonim válasza:
Bottal se:)
2021. júl. 23. 22:11
 14/60 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem, kedves 13-as válaszoló.


Kifejtenéd bővebben, mit szerettél volna írni?

2021. júl. 23. 22:34
 15/60 anonim válasza:

Szentfazekat nem akarna a 13-as!

Mondjuk én is főateista vagyok. Pontosan én nem hiszek el egy olyan butaságot, hogy van isten!

2021. júl. 23. 22:43
 16/60 anonim válasza:
Nekem van hitem,de az Egyházat és papokat nem igazán fogadom el...
2021. júl. 23. 22:47
 17/60 A kérdező kommentje:

Senki nem beszélt itt semmilyen "szentfazék"-ról.


Az egyházi közösségek nem csak és kizárólag arról szólnak, hogy imádságokat mormolunk szünet nélkül.


Arról sem, hogy egymást vég nélkül térítgetnénk.


Gondolatokat, észrevételeket osztunk meg. Szórakoztatni is tudjuk egymást, hogy kivel mi történt pl. a közelmúltban.


Ma a kora esti órákban is egy ilyen közösségbe voltam. Le tudjuk egymás figyelmét kötni hosszabb időn át, érdekfeszítő témák kerülnek napirendre.

2021. júl. 23. 22:54
 18/60 anonim válasza:
39 év is beleférne? Bp.-i vagyok.
2021. júl. 23. 22:54
 19/60 A kérdező kommentje:

Igen, belefér a 39 év!


Örömmel üdvözöllek a "fedélzeten"! :)


Akár privátban is folytathatjuk, ha úgy gondolod...

2021. júl. 23. 23:09
 20/60 A kérdező kommentje:

Szép jó reggelt, illetve jó napot kívánok a mai válaszolóimnak! :)


Ki hogyan aludt? Milyen gondolatokkal ébredtetek?

2021. júl. 24. 06:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!