Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan nők, akik...

Vannak itt olyan nők, akik érzékenyek erre a világra?

Figyelt kérdés
Konkrétan olyanokra gondolok, akiknek nehezen sikerül beleolvadniuk a hétköznapokba, és nem átlagos nőként viselkednek. Ilyenekkel szívesen beszélgetnék, én magam férfi vagyok. Nem párkapcsolatot keresek, hanem női barátokat.
2021. júl. 21. 21:57
 1/8 anonim válasza:
Igen
2021. júl. 21. 22:06
 2/8 A kérdező kommentje:

Aki esetleg beszélgetne is velem, az jelezze itt, és ráírok, vagy ő is írhat nekem.


Köszönöm, szép estét nektek.

2021. júl. 21. 22:08
 3/8 anonim válasza:

Ne haragudj, hogy férfiként válaszolok erre, de eléggé így látom magam én is.

Gyakran mondom, hogy legalább 100 évvel korábban kellett volna születnem. Sem a felfogásom, sem a személyiségem nem illik ebbe a társadalomba.

2021. júl. 21. 22:11
 4/8 anonim válasza:
Meséljetek erről, mit értetek ez alatt!
2021. júl. 21. 23:28
 5/8 anonim válasza:

3-as nem rosszból írom de nem biztos hogy jobban jártál volna. Mindegyik kornak megvan a maga szépsége és hátulütője egyaránt.

Abban viszont egyetértek veled és mindenkivel hogy nekem egyáltalán nem jön be ez az egész.

2021. júl. 21. 23:43
 6/8 anonim válasza:

Sajnos én sosem éreztem, hogy ide tartoznék, csak nagyon sokáig próbáltam nem “kilógni a sorból” és mások elvárásai szerint élni… de mostanra ez már megváltozott

20/L

2021. júl. 22. 00:03
 7/8 anonim válasza:
"Ebbe a világba" a legtöbb ember csak felszínesen csatlakozik bele, de ugye kisebb csoportokra osztható ezen belül, ahol lehet jó is.
2021. júl. 23. 04:28
 8/8 anonim válasza:

Nekem is lehet írni, szívesen beszélgetnék hosszabb távon valakivel!

22/N

2021. júl. 28. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!