Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol találhatok olyan barátokat...

Hol találhatok olyan barátokat akik ilyen tulajdonsággal rendelkeznek?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan barátságra szert tenni ami olyan,hogy az illető nem csak magáról beszél nem csak lelki szemetesládának néz és nem csak akkor keress,hogyha az ő érdeke úgy kívánja hanem meghallgat engem is,hogyha valamit mondani szeretnék.


Vannak barátaim szóval nem az a baj,hogy nincsenek csak az utóbbi időben olyanokkal hozz össze a sors akik magasról tesznek rá,hogy velem mi is van.


Szeretnék olyan barátokat akikkel kölcsönösen érdekelődünk egymás iránt és nem csak azt várja el,hogy én szórakoztassam el..


Túl nagy kérés lenne ez? Adjam fel a reményt,hogy találok még ilyen barátokat is?


2021. júl. 21. 14:11
 1/4 anonim válasza:
Ehhez az kell, hogy érdekesnek találjon. Ilyesmihez pedig nem rossz a közös érdeklődési kör.
2021. júl. 21. 14:32
 2/4 anonim válasza:
Én nagyon szeretem mások sztorijait hallgatni, a legsemmilyenebb történés is tud érdekelni, szóval gondolom nem kell feladnod a reményt, léteznek ilyen emberek.
2021. júl. 21. 18:32
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok mint te.

Már szinte feladtam de azért mélyen még reménykedek,hogy majd valamikor találok ilyen barátot.

16/l

2021. júl. 21. 22:32
 4/4 anonim válasza:

Hát én kb minden barátommal így vagyok, bárkivel tudok beszélni ha akarok és én is meghallgatom őket. Persze nem mindig keresem őket azért hogy vannak, ha problémájuk van írnak nekem és én max egy pár percen belül válaszolok is max ha nem vagyok telefon közelben.

De ehhez nem elég csak az hogy "oké most már barátok vagyunk" hanem a barátság jön abból hogy együtt csináltok dolgokat és tudtok beszélgetni random dolgokról hogy legyen valami oka hogy keresed a másikat nem csak kis beszélgetésre és siránkozásra

21/F

2021. júl. 23. 01:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!