Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki beszélni?

Szeretne valaki beszélni?

Figyelt kérdés
Eléggé rossz a hangukatom, szóval ha nincs most ehhez kedved, nem muszáj írnod, csak remélem segít ha valakivel beszélhetek.

2021. júl. 20. 23:08
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
hagyjátok már békém szegényt a korával és a nemével. én beszéltem vele és nem "kitalált nemű", viszont logikus oka van rá, hogy miért nem ezzel kezdi rögtön...
2021. júl. 22. 09:24
 22/24 anonim válasza:
Miért?
2021. júl. 22. 09:55
 23/24 A kérdező kommentje:

#18 egyetértek, hogy a két nem másképp gondolkodik, viszont a két csoporton belül az egyének gondolkodása méginkább eltér, ez miatt meg inkább az számít szerintem, hogy az adott egyén hogyan gondolkodik, nem pedig, hogy a nem, amiben tartozik, milyen sztereotípiákkal rendelkezik.


#19 hasonlóan vélekedek itt is. Ha szóba állsz velem, felmérheted azt, hogy milyen a gondolkodásom. Komolyan vehető vagyok-e és miegymás. Sajnos a kor nem garantálja, hogy valaki érett csak mert betölti pl a 18.-ik életévét. Valójában attól még ugyanaz a személy marad. Általánosan igaz amit mondtál, de az általánosítás megintcsak ahhoz vezet, hogy nem az egyénre szabott válaszokat, hanem a korosztályra jellemző válaszokat kapjak.


#22 egyszerű, ha nem mondom el, kénytelen lesz a másik fél előítéletek nélkül a témához állnia. Nézd meg, hogy nem árultam el a nemem, de már kategorizálni akartak, hogy nem-e "kitaláltnemű" vagyok. Ha pedig az lennék, akkor meg alapból idiótának, selejtnek stb. neveznének egyesek. És máris kudarcba fulladt az, hogy normális beszélhessek valakivel.

2021. júl. 23. 07:04
 24/24 anonim válasza:
23: Te tudod.
2021. júl. 23. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!