Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van ember akinek akadna kedve...

Millia kérdése:

Van ember akinek akadna kedve kijönni egyik nap a Bükkbe, Miskolc felől, iszogatni egy keveset bográcsolni,vagy szalonnát sütni és természettudományról, geológiáról és a természet hihetetlen erejéről eszmét cserélni?

Figyelt kérdés
32 éves srác vagyok nős, bár elég romlott házasságban.

2021. júl. 18. 19:50
 1/6 anonim válasza:

Gyanús vagy te nekem... mármint, hogy mennyire lenne ez tudományos.

Inkább itt beszélgessünk erről, ha szeretnéd.

2021. júl. 18. 19:52
 2/6 anonim válasza:
Ha azt mondanád, hogy iszogatás közben feláldozunk valakit akivel űt közben összefutunk akkor csak csak, de csak így... áhh passzolom.
2021. júl. 18. 20:00
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát beszélgessél itt az online barátaiddal.

Én antionline társakat keresek, nem a szobában kockulókat!

2021. júl. 18. 20:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát feláldozhatunk pár üveg pálinkát ;)
2021. júl. 18. 20:02
 5/6 anonim válasza:

Értékelem a szándékodat, és aláírom, hogy így egészen másképp megy a dolog, mint képernyőn.

De egy előzetes válogatás nem ártana, hogy aztán a tudományos vitában ne tépjék meg nagyon egymást a résztvevők.

Ez a probléma itt szerintem. A papír elbírja, a hajad nem, ha kirángatják.

2021. júl. 18. 20:05
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó ebben igazad van!

Inkább akkor csak olyat keresek akit érdekelne ilyesmi.

Egy panelzsungelben élek, a barátaim be vannak lustulva, én meg vágyom a természetre, de egyedül ronga.

2021. júl. 18. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!