Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan, 25-32 év...

Vannak itt olyan, 25-32 év közötti fiúk/férfiak, akik magányosak, nem igazán vannak barátaik? Esetleg még különcök, másként gondolkodók, meg nem értettek is, elégedetlenek a világgal?

Figyelt kérdés

Ami engem illet, emberi kapcsolatok tekintetében nagyjából újra kell indítanom az életemet. Lényegében minden ismerősömmel felhagytam a kapcsolatot. Új ismerősöket keresek, lehetőség szerint hasonló korú és gondolkodású/helyzetű személyeket.


29/f



2021. júl. 11. 11:24
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

"különc, másként gondolkodó, meg nem értett" Nekem ezzel az a bajom, hogy rengeteg olyan ember van, aki beállítja magát valami nagy gondolkodónak, vagy amitől még inkább hányok "művészléleknek" csak mert életében fogott már a kezében mondjuk egy gitárt és mellékesen egy szerencsétlen lúzer akit senki sem szeret..... Érted?

Itt neten bárki bármit mondhat. és most annyira divat ez a különlegeskedés, hogy ne csodálkozz hogy sokak számára ez már inkább taszító.

Inkább írd le miben vagy akkor másként gondolkodó, mi a bajod a világgal, miért vagy "meg nem értett" Esetleg akkor talán az emberek tényleg megtudják, hogy jéé ez valóban egy érdekes ember, vagy csak egy szokásos pózer, aki próbál érdekesnek tűnni.

2021. júl. 24. 06:17
 22/25 anonim válasza:
15-ös voltam
2021. júl. 24. 06:17
 23/25 anonim válasza:
21 a kérdező nem állította be magát semminek.
2021. júl. 24. 06:23
 24/25 A kérdező kommentje:

#21: egyetértek, jogos, és mint utaltam rá, láttam az előző válasz mögött is ezt a gondolatmenetet. Valóban sokan nagyobb hangot adnak a "problémájuknak", mint amekkora valójában.


Mindazt, amire utaltam a kérdésben, talán csak összefüggéseiben lehet megérteni, amihez szinte a teljes élettörténetet, legalábbis annak mérföldköveit, továbbá a személyiség kulcselemeit részleteiben ismerni kellene. Mindezeket nem írnám le nyilvánosan, csak az arra "érdemeseknek", a trolloknak inkább nem. (Anélkül is kötekednek eleget.) Meg csak azoknak, akik látszólag hasonló helyzetben vannak. Hiszen csak velük tudnék igazán szót érteni, úgy érzem. És az eddigi kapcsolatfelvételek alapján a "találati arány" így is a nullához konvergál. Már bánom, hogy kiírtam a kérdést, de tanulságnak jó volt.


Bármekkora is a "probléma" valójában, tudom, hogy nekem kell "megoldani", nem másoknak. (Nem is problémának hívnám, hanem inkább helyzetnek, amin át kell lendülni.) Csak ha nem egyedül kell valakinek mennie az úton, mindig könnyebb.

2021. júl. 24. 09:10
 25/25 anonim válasza:
Hol van már?
2021. júl. 24. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!