Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan, 25-32 év...

Vannak itt olyan, 25-32 év közötti fiúk/férfiak, akik magányosak, nem igazán vannak barátaik? Esetleg még különcök, másként gondolkodók, meg nem értettek is, elégedetlenek a világgal?

Figyelt kérdés

Ami engem illet, emberi kapcsolatok tekintetében nagyjából újra kell indítanom az életemet. Lényegében minden ismerősömmel felhagytam a kapcsolatot. Új ismerősöket keresek, lehetőség szerint hasonló korú és gondolkodású/helyzetű személyeket.


29/f



2021. júl. 11. 11:24
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

nyugodt lehetsz de úgy gondoltad

egyébként csak buik fognak jelentkezni

2021. júl. 12. 15:32
 12/25 A kérdező kommentje:
Bár nem nekik szólt a kérdés, de olyanok is írtak, akikre nem igazak a leírtak. Tehát tizenegyeskének nincs igaza, de további jó trollkodást neki.
2021. júl. 12. 16:45
 13/25 anonim válasza:
Mesélj!
2021. júl. 12. 21:38
 14/25 anonim válasza:
Kerdezo, en pont ugyanilyen helyzetben vagyok, a kor is stimmel, de no vagyok. Ha gondolod, irj.
2021. júl. 12. 23:10
 15/25 anonim válasza:
Újabb magát különlegesnek képzelő ember. :D Fú de unalmas már ez. Miért nem próbálsz inkább önmagad lenni. Másság alatt meg gondolom azt érted hogy ratyi vagy. hát így meg pláne nem akarok barátkozni veled.
2021. júl. 23. 15:48
 16/25 anonim válasza:
Vannak igen, Borsodi vagy ugye?
2021. júl. 23. 15:50
 17/25 anonim válasza:
Mért vagy különc?
2021. júl. 23. 15:51
 18/25 anonim válasza:
16 honnan veszed, h borsodi?
2021. júl. 23. 15:53
 19/25 anonim válasza:
Gyanús a tag!
2021. júl. 23. 15:55
 20/25 A kérdező kommentje:

#15: Nem különleges, hanem különc. Szerintem a kettő nem ugyanazt jelenti.


Persze lehetek különleges is. Szerinted nem léteznek különleges emberek? Ha pedig igen, akkor mégis milyen alapon állíthatnád, hogy én nem vagyok az?


Egyébként mi az, hogy nem vagyok önmagam? Miért, ki más vagyok? Ennek sincs semmi értelme.


Persze értem, mit gondolsz. Csak félreértettél. Nem hivalkodni akartam azzal, amilyen vagyok (amit egyébként nem is tudsz, milyen vagyok). Csak keresem a hozzám hasonlókat. Márpedig vannak ilyenek. Hogy különlegesnek számítanak-e (szerintem nem), az meg mindenkinek a saját véleménye.


A "másként gondolkodás" alatt nem a homoszexualitást értettem, megint sikerült rövidre zárnod egy teljesen más és/vagy sokkal bonyolultabb dolgot, de hát te vagy minden dolgok tudója.


Mindenesetre köszönöm, hogy elmondtad egy nem neked szóló kérdés alatt, hogy nem neked szól.


-------------------------


#16: Nem borsodi vagyok.


-------------------------


Amúgy csak "véletlenül" emeltem ki a kérdést (na most ezt úgysem hiszi el nekem a 15-ös, de csak túlélem valahogy). Már az előző körben rájöttem, hogy nem sok értelme van itt "barátkozni". A legtöbb reagáló nem is olvasta el figyelmesen a kérdést. A maradék meg hamar eltűnt. Persze ez nem feltétlenül az ő hibájuk. Ezt csak úgy tanulságként osztottam meg.

2021. júl. 23. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!