Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Felnöttekkel diákmunkázom?

Felnöttekkel diákmunkázom?

Figyelt kérdés
Nyáron aug fogok diákmunkázni csak az a gond hogy szinte én leszek egyedül diák, többi mint felnött. Mivel tudnék velük beszélgetni majd egyátalán? Vagy csak végzzem a munkám lehajtott fejjel és ne szoljak hozzá senkihez sem? Ettöl tartok, elég nagy a korkülömbség azért

2021. júl. 4. 20:59
 1/6 anonim válasza:
Ne aggódj,egy-két emberrel biztos tudsz beszélgetni.
2021. júl. 4. 21:00
 2/6 anonim válasza:
Tulgondolod. Nem lesz baj. Mert felnött lehet velük beszélgetni
2021. júl. 4. 21:04
 3/6 anonim válasza:

Nyáron aug fogok diákmunkázni csak az a gond hogy szinte én leszek egyedül diák, többi mint felnött. Mivel tudnék velük beszélgetni majd egyátalán? Vagy csak végzzem a munkám lehajtott fejjel és ne szoljak hozzá senkihez sem? Ettöl tartok, elég nagy a korkülömbség azért


A helyesírásod alapján nem kellene dolgoznod a nyáron.Tanulni kellene szerintem a nyelvtant.

2021. júl. 4. 21:05
 4/6 anonim válasza:

Cseszegessen már mindenki mindenkit a helyesírással, basszus. 3-as neked sincs jobb dolgod? Csatlakozol azokhoz akik minden kérdés alatt (hozzáteszem olyankor is amikor semmi hibát nem vétett a kérdező) a helyesírással vannak elfoglalva?

Na és ha nem írt olyan helyesen. Nem vétett akkora hibákat. Keress már magadnak valami hobbit.

2021. júl. 4. 21:34
 5/6 anonim válasza:
Mit fogsz csinálni? Mennyi idős vagy?
2021. júl. 4. 21:47
 6/6 anonim válasza:
Remélem jó beszopatják a kis tetűt! Ilyen retek hozzáállást...
2021. júl. 4. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!