Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felnőtteknek van pályatanácsadás?

Felnőtteknek van pályatanácsadás?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, de nem tudom, mit kezdjek az életemmel még mindig.


Nincs értelmes végzettségem. Egyszer kétkezi szakmában gondolkodok, csinálom, de útközben meggondolom magam, mert hallom, hogy tönkremennek benne az emberek, nehézkes a vállalkozás, meg nem is fizet olyan jól, máskor közgazdasági diplomában gondolkodok, hogy kellene szerezni és abban elhelyezkedni.


Nem vagyok tisztában az idővel sem, mindent gyorsan szeretnék, mivel még valamennyire fiatal vagyok és most szeretném kihasználni az életet, de sajnos eléggé elcsesztem az időt, más meg ilyenkor már szárnyal.


Valahol lehet ilyen szakembert találni, aki segít eligazodni, mit lenne érdemes csinálnom, mert csak az időt cseszem el, ill. milyen áron dolgozhatnak?


Kellene egy külső szakértő szem, aki megmondja, mi lenne nekem való, és hogyan kezeljem ezt, mert sajnos azt veszem észre, hogy elszállt az idő, és egyik dologból a másikba ugortam bele és közben semmire sem vittem.


2021. jún. 24. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Az élet- és karrier-coaching egy egész tanácsadói iparág.

Dunát lehet velük rekeszteni, csak keress valakit, akiben megbízol!

2021. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen van több idz
2021. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Is
2021. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!