Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 20 év körüli fejben is érett...

20 év körüli fejben is érett lányok, itt vagytok? Csak akkor lépj rá, köszi! (22/F)

Figyelt kérdés

Kérlek, ha nem érzed magad érettnek vagy srác vagy ez nem neked szól és hagyd figyelmen kívül a kérdést.


Igaz nem sokan gondolják, hogy ezen a felületen lehet találni értelmes embert (fiút / lányt) én mégis megragadom azt a pici esélyt, hogy miért ne?


A kérdés azokhoz a velem hasonló korosztályba tartozó lányokhoz szól, akik önálló gondolatokkal és saját értékrenddel rendelkeznek. A TikTok zenéken túl ismer mást is, az influenszerek csodavilágán túl is látja az életet. Színes egyéniség, akivel változatos témákról lehet beszélgetni.


Azt hiszem, ha magadra ismertél, akkor tudod kit keresek. Igen, itt ezen a felületen. :D



2021. júl. 2. 11:32
 1/8 anonim válasza:

Szia, nem.


Viccet félre téve: Ez nem egy társkereső oldal, hiába lenne meg valakivel a szimpátiád, ha az illető külsőleg nem vonzó a számodra. A helyedben konkrét társkereső oldalakkal próbálkoznék, mint pl. Tinder vagy Badoo.

2021. júl. 2. 11:57
 2/8 anonim válasza:

#1

miért, sajnálod tőle, hogy innen összejöjjön valakivel? miért ne kezdhetne beszélgetni egy lánnyal az oldalról?

hajrá, haver!

2021. júl. 2. 12:09
 3/8 anonim válasza:
Szia. Én utálom a tiktokot ,nem nézek youtubot. Én koravénnek tartom magam a koromhoz képest. De ,csak azért írtam ide,hogy elmondjam neked hogy az azért nem baj ha valaki nézi a tiktokot meg a youtubot ,valakinek az a kikapcsolódás.Ne akarj valakit beskatulyázni ezért.:) De sok sikert kívánok neked.
2021. júl. 2. 12:36
 4/8 A kérdező kommentje:

#1


Igen ez is benne van és természetesen van olyan, hogy valaki szimpatikus, jól eltársalogtok, de külsőleg nem vonz. A Tinderen viszont 2 mp alatt igazából csak a külső alapján ítélsz meg valakit. Elképzelhető, hogy egy olyan személy, aki nem 10/10 első látásra balra húzol, miközben vele meglehetne a közös hang és ezáltal tud valaki "szebb" vonzóbb lenni.


Itt igazából csak az esélyt szeretném megadni magamnak vagy épp a másik félnek, hogyha sikerül elindulhasson innen egy jó beszélgetés.

2021. júl. 2. 12:40
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Véletlenül sem szeretnék ezek miatt beskatulyázni valakit és nem azzal van a gond, ha ezeket szereti (én is aktívan nézek YouTube-ot) csak van, amikor kicsit átesik ez a ló másik oldalára és kihat a személyiségre :/

2021. júl. 2. 12:52
 6/8 anonim válasza:
Csak annál hat ki a személyiségre aki önértékelési problémákkal küzd. Amúgy hidd el sok lány otthon nem olyan mint a tiktokon.:)
2021. júl. 2. 12:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezekből alakulhatnának ki érdekes és jó beszélgetések:)
2021. júl. 2. 12:58
 8/8 anonim válasza:

Hova lépjek rá?


23 L

2021. júl. 3. 08:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!