Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudok új baráti társasá...

Hogyan tudok új baráti társaságot kialakítani?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy akiket ismerek és a barátaimnak tekintek, mindannyian ugyanabban a baráti társaságban vagyunk. Most nem térnék ki a részletekre, de szívesen alakítanék új baráti társaságot. Hogyan, hol tudnék új emberekkel ismerkedni, barátkozni? Bármiféle lehetséges módot írhattok, lehet online (facebookot kivéve), vagy élőben is. Nektek mi vált be? :)

U.i.: ezt a kérdést nem feltétlen azért írtam ki, hogy itt barátkozzak, inkább az érdekel, hogy Ti hol és hogyan szereztétek a legjobb barátaitokat, illetve milyen oldalakat ajánlotok erre.

18 alatti, introvertált lány vagyok egyébként.



2021. jún. 19. 19:53
 1/9 anonim válasza:
Az itt barátkozással mi a baj? Mi a különbség h itt vagy fb-n beszélsz ugyanazzal az emberrel?
2021. jún. 19. 20:13
 2/9 anonim válasza:
Írtam neked kérdező hátha válaszolsz
2021. jún. 19. 20:13
 3/9 anonim válasza:

Offline: Csak, ha közösségbe mész. Iskola, munkahely, tanfolyam, sport, stb.


Online: Én a discordot szeretem.


Ha van kedved, írj. :)

2021. jún. 19. 20:44
 4/9 anonim válasza:

Sehogy.

Ha nem alakault ji a gimis, egyetemes evek alatt es/vagy utana a munkahelyen akkor mar nem fog igazan tartos baratsag kialakulni. Ez bizonyos kor felett 30-40 mar senki nem er ra sorozgetni, xboxozni hetente, sot meg beszelgetni se. Annyi a gondja, problemaja! Es magad is megkimeled mas gondjaitol, boven eleg az ember sajatja. En azt javaslom inkabb onallosodj, legyen csaladod es ne a haverokra apellalj, az semmi jot es foleg nem tartosat nem hoz.

2021. jún. 19. 20:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs bajom az itteni barátkozással sem, csak rossz tapasztalataim vannak, eddig még egy emberrel se sikerült tartósan beszélgetnem, pár hét után mindegyik beszélgetés abbamaradt. Meg igazából ezt a kérdést nem barátkozás céljából írtam ki, hanem az érdekelt főként, hogy hol lehet barátkozni (attól még ez az oldal is szerepelhet a lehetőségek között). De nyugodtan írhattok is, igyekszem hamarosan válaszolni:)
2021. jún. 19. 20:56
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 még fiatal vagyok, gimis. Persze 40 évesen már nem a barátkozás lesz a fő célom, de addig rengeteg idő van még, és szerintem néhány barát sose árt, felnőtt korban se.
2021. jún. 19. 20:59
 7/9 anonim válasza:
írtam
2021. jún. 19. 21:10
 8/9 anonim válasza:
Szivesen barátkozom! 24/F
2021. jún. 20. 19:06
 9/9 anonim válasza:
Nekem is írhattok! 17/F
2021. jún. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!