Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kivel álmodhattam, talán épp...

Kivel álmodhattam, talán épp Veled?

Figyelt kérdés

Az éjszaka álmomban megjelent egy talán huszonéves, alacsony, hosszabb barna hajú, kedves, odaadó lány. Hátulról lepett meg, azt hiszem hogy eltakarta a szemeimet, vagy csak éppen átölelt. Éreztem, hogy odavan értem. Talán éppen Te voltál az?


Ha kedveled a mackós alkatú, szemüveges, 30 körüli férfiakat, még az is lehet. :)


Jelezd, hogy kiderítsük! :)


2021. jún. 17. 18:13
 1/10 anonim válasza:
🤦‍♂️
2021. jún. 17. 18:14
 2/10 anonim válasza:
A nők képtelen ilyen romantikusságra. Inkább félnek, minthogy idegen férfival ilyen kötelékeket feltételezzenek.
2021. jún. 17. 18:16
 3/10 anonim válasza:
Felcsatolhatóssal történt a meglepi hátulról?
2021. jún. 17. 18:20
 4/10 anonim válasza:

Báttya, ezzel a szöveggel próbálkozz be badoo-n arcos képpel, lesz sok olyan lány ott akik elolvadnak tőle csak ne legyenek magasan az elvárásaid (bár ha már itt próbálkozol eléggé el lehetsz keseredve...)

Sok sikert!

2021. jún. 17. 18:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért elkeseredett az, aki kiírja, amit valójában álmodott? Sajnálom, ha nem találod szépnek, csak "elkeseredettnek". Nagy probléma lehet veled. :)
2021. jún. 17. 18:31
 6/10 anonim válasza:

Segíteni próbáltam neked, a vak is látja hogy így próbálsz csajozni. Nem rossz amúgy egyáltalán, ötletes, egyedi de nem fogod tudni kiszűrni az unatkozó trollokat. Persze ha továbbra is itt akarod fecsérelni rájuk az idődet akkor hajrá.

Rakd fel egy arcképes társkeresőre, ott nagyobb eséllyel fogsz beleakadni egy kedves lányba mint itt.

De te tudod...

2021. jún. 17. 18:39
 7/10 anonim válasza:

Haat haver... ne varj csodakat

“Mackos alkat”(kover), szemuveges,langyos duma...nem fognak bukni a lanyok de lattam itt langyos fiucskalat akik szeretnenel ismerkedni naluk talan van eselyed.

2021. jún. 17. 20:08
 8/10 anonim válasza:

9

A mackós test soha nem azt jelentte hogy kövér hanem, hogy olyan fizikai munkat végez ami mellett ha nem figyel mit eszik akkor sem lesz elhízott (hozzá tenném adonisz sem)

de véleményem szerint nincs a mackóssal semmi baj 🙄

2021. jún. 17. 21:01
 9/10 anonim válasza:
Szerintem is több sikered lenne egy társkeresőn ezzel a szöveggel.:) hajrá
2021. jún. 17. 22:07
 10/10 A kérdező kommentje:
Látom ti tényleg azt hiszitek, hogy csak kitaláltam ezt a szöveget. Pedig a kérdés teljesen komoly, ezt álmodtam az éjjel.
2021. jún. 17. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!