Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A Túratárs.com-on mennyire...

A Túratárs.com-on mennyire vannak emberek, érdemes oda regisztrálni?

Figyelt kérdés
Ugye csak pénzes regisztrációval lehet bármit csinálni az oldalon, akár körülnézni is. Kicsit tartok tőle, hogy balekként kiszurkolom a pénzt, aztán lesz fönt 100 passzív tag az egész országból. Van valakinek tapasztalata az oldalról, lehet ott értelmes emberekkel összejönni egy-két kirándulásra?

2021. jún. 14. 01:39
 1/3 anonim válasza:

Szerintem sokkal több értelme van például facebook csoportokban nézelődni, mint ilyenért fizetni.

Egyébként, ha megnézed a "Legutóbbi bejegyzések a Túratárs fórumon" részt, akkor eléggé nem tűnik aktívnak az oldal.

2021. jún. 14. 03:31
 2/3 anonim válasza:
Én is pont ezen gondolkodtam tegnap. Igazából elég jó szűrők vannak arra, hogy találjunk embereket (még alkohol és cigizésre is lehet szűrni), de sajnos sehol nem ír ilyen “utolsó bejelentkezés” vagy “legutóbbi aktivitás” dolgot.
2021. jún. 14. 05:45
 3/3 anonim válasza:

990 Ft egy évre a tagság, szerintem az nem vág földhöz.

A regisztráltak létszáma 48 ezer, az aktív tagok száma 1-2 ezer.

Minden héten több kirándulás is meg van hirdetve, melyekre ingyenesen lehet jelentkezni.

Kb. 5000 ezerrel több nő van az oldalon, mint férfi.

Én fent vagyok, azóta nagyon sokat túráztam, és több barátot (8) is szereztem.

2021. jún. 14. 05:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!