Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 20-30 év körüli nők, lenne...

20-30 év körüli nők, lenne kedveket barátkozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nő barátot, aki esetleg adna néhány tanácsot, ami előnyömre válna az ismerkedésben. De amúgy csak simán eltöltenénk az időt. Voltam már barátzónában, de mivel úgy löktek oda, az nem tartott sokáig. Így viszont megspórolnám a felesleges reménykedést. Budapesti, 25 éves férfi vagyok. Privátban bővebben bemutatom magam.

2021. jún. 11. 19:58
 1/4 anonim válasza:
Én 27 éves nő vagyok, és szívesen barátkozok, de előrebocsájtom, hogy ez a "barátzóna" dolog egy nagy baromság...
2021. jún. 11. 22:48
 2/4 anonim válasza:
Mennyi az esélye, hogy nem kezdessz el érezni valamit barátkozás után? Nyilván ott van, hogy reménytelen lenne az ügy, meg nyilván barátkozás a cél, de honnan tudod, hogy nem kezdessz el beleszeretni egy lányba?
2021. jún. 12. 06:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha alapból úgy állok hozzá, hogy esélytelen, akkor el lehet kerülni. Nyilván ez a lány hozzáállásán is múlik.
2021. jún. 12. 09:56
 4/4 anonim válasza:
Ha van kedved írj
2021. jún. 12. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!