Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen klubbokba jártok? Hova...

Milyen klubbokba jártok? Hova lehet becsatlakozni, társaságot, barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 20:43
 1/10 anonim válasza:
Van egy társaság, nagyon jó, önismereti teszteket is lehet csinálni, szcientelógia, ha van kedved, egyszer eljöhetsz, szivesen látnak uj embereket.
2021. jún. 8. 21:00
 2/10 anonim válasza:
:D
2021. jún. 8. 21:05
 3/10 anonim válasza:

Svinger klubot javaslok.

Mindenki nagyon kedves és közvetlen, pillanatok alatt egész közeli ismeretségbe lehet kerülni egy csomó emberrel.

Ráadásul kiöltözni se kell túlzottan.

2021. jún. 8. 21:17
 4/10 anonim válasza:
Én a Csokiba szoktam járni, meg retroklubba
2021. jún. 8. 21:22
 5/10 anonim válasza:

Mensa HungarIQa. Mivel egy nerd vagyok, akinek nincs élete, és híján vagyok a szociális kapcsolatoknak, nekem bejött. Van egy-két fszfej, őket le kell tiltani, és akkor nagyon jó társaság. A beugró egy IQ teszt megírása náluk, és a népesség felső 2%-nak megfelelő eredményt kell megírni minimum. Ami nem túl nagy elvárás, ha figyelembe vesszük, hogy milyen színvonalon áll az átlagember.

Ha mondjuk buta vagy, fideszes, nemzetifasiszta, vallásos, oltásellenes meg ilyesmi, akkor viszont nem ajánlom, mert ha esetleg véletlenül be is jutsz, szopni fogsz bent jó keményen.

2021. jún. 8. 22:56
 6/10 anonim válasza:
Átvertek öcsisajt, oda minden buta libernyákot bevesznek.
2021. jún. 9. 04:55
 7/10 anonim válasza:
Egy ismerősöm a szabadkőművesekhez jelentkezett a magyar weboldalukon. Ő szereti bár nem beszél- beszélhet nagyon róla. Állása egyből lett :)
2021. jún. 9. 11:14
 8/10 anonim válasza:
A szabakőműves szientológista szvinger a legjobb.
2021. jún. 9. 12:29
 9/10 anonim válasza:
Én discord szervereken szeretek ismerkedni, mert adott a közös téma: pl. Animék, egy kedvenc youtuber, könyvimádat, stb. :) Ez virtuális klub, de lehet találkozni személyesen is, ha találsz valakit. (nekem sikerült. :) )
2021. jún. 9. 18:22
 10/10 anonim válasza:
Kár hogy nincs troll klub.
2021. jún. 9. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!