Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudnám kevésbé ,,félénk...

Hogyan tudnám kevésbé ,,félénkké tenni"?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy iskolába járunk, és az online oktatás alatt rengeteget beszélgettünk. Elég félénk fiúról beszélünk, mondogattam neki, hogy hívásozzunk, de ő nem akart, egy idő után ezt a témát már nem is hoztam fel. Mióta újra suli van, már messengeren sem beszélünk valamiért, és a suliban még egy szót sem váltottunk, pedig minden nap elmegyünk egymás mellett.

Azt hozzá kell tennem, hogy a srác állandóan a barátaival van, akikkel az én kapcsolatom nem túl fényes. Illetve amikor jönne egy olyan pillanat, hogy csak ketten elmegyünk egymás mellett, ő visszafordul, hogy megkeresse a barátait.

Ezek alapján arra következtetnék, hogy nagyon nem akar velem beszélni, viszont azt látom, hogy nem velem van a problémája, hanem sajnos nagyon ömbizalomhiányos (ezt többször is mondta, és látszik), nem mer odajönni, én meg ahogy mondtam, a barátai ,,védelme" miatt meg nem is tudok. Arra gondoltam, hogy valami jeleket kéne neki küldenem, amivel azt sugallom, hogy nyugodtan beszélgethetnénk, de nem tudom hogyan.

Van ötletetek?


2021. máj. 25. 17:09
 1/4 anonim válasza:
Miért nem írsz neki, ha eddig beszéltetek?
2021. máj. 25. 17:30
 2/4 anonim válasza:

írásban beszélgessetek :3

adj neki konkrétabb jeleket vagy menj bele picit a szexuális viccelődésbe :D :3

ne gondolj durva dolgokra csak így úgy oda szúrni valamit néha, hogy vegye a lapot és felbátorodjon, hogy jó irányba halad.

Hívásozni én se szerettem mert ha félénk az illető akkor nem nagyon fog tudni mit mondani és a végén beég. Írásban próbálj vele újra beszélgetni.

2021. máj. 25. 17:35
 3/4 anonim válasza:
Hagyd a francba, biztos azért félénk mert kicsi van neki.
2021. máj. 25. 17:38
 4/4 anonim válasza:
Én is ilyen voltam, Kb sehogy nem lehetett volna segíteni. Kinőttem.
2021. máj. 25. 19:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!