Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudnék én kezdeményezni...

Hogyan tudnék én kezdeményezni egy barátságot?

Figyelt kérdés

Szóval vannak barátaim, de nemsokára iskolát váltok és táborba is szeretnék menni ahol ugye oda kéne mennem a másikhoz barátkozni csak nekem ez nem nagyon megy...

Oviba se voktak barátaim iskolába is csak azért mert régóta össze voltunk "zárva" és úgy könnyebb, de táborban nemtudom, mi lenne. Eddig soha nem kezdeményeztem barátságot, mert mindig féltem, bár nemtudom mitől. Viszont, ha lenne másik lány is akihez senki nem megy oda és egyedül van hozzá oda megyek, de nemtudom mivek índítsak egy beszélgetést...



2021. máj. 17. 22:09
 1/1 anonim válasza:

Én is régen visszahúzódó voltam de aztán rájöttem hogy az emberek nem úgy látnak ahogy én látom magamat így nem kell aggódnom hogy beégek. Nekem gólyatáborban pont ugyanez volt, volt egy lány aki egyedül volt és nem gondoltam túl a dolgot. Odamentem hozzá és valami olyasmit mondhattam hogy "Szia, neked is új a helyzet, mi? :D" Azóta is jóbarátok vagyunk és az egész gólyatábort együtt töltöttük. Igaz, nem olyan egyszerű kilépni a komfortzónádból de ezt tudod azzal gyakorolni a mindennapokban hogy pl. Leszólítod a kutyasétáltatót vagy beszélgetsz a könyvtárossal. Úgyhogy nem kell túl izgulni, érezd jól magad ;)

17/L

2021. máj. 17. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!