Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit kéne tennem ebben a...

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, lassan másfél éve jóban vagyok egy lánnyal, barátságnak mondanám. Szinte mindent megbeszélünk egymással és majdnem minden nap beszélünk és segítünk egymásnak mindenben. De kb. 3hete megváltozott valami többet vitatkozunk mint régebben én is hibáztam megbántottam párszor és ő is engem kiderült aztán, hogy benne van még tüske felém. Aztán 3napja megbeszéltünk mindent. De ma ismét veszekedtünk mert azt mondta, hogy bárhova megy mindenki csak baszogatja és még én is..amikor csak annyit mondtam neki, hogy hiányzik az amilyen 3hete meg előtte volt. Elég nehéz időszaka van most egyébként. És azt mondta, hogy letilt stb ha így folytatom. Tanácstalan vagyok ebben a helyzetben szerintetek mit kéne tennem, hogy olyan legyen a barátság mint előtte hosszú ideig?
2021. máj. 7. 23:06
 1/1 anonim válasza:

1: Ne basztasd, ha ingerlékeny akkor úgyis csak vita lesz belőle

2: Beszéld meg vele (bár úgy látom ez már megtörtént)

3: Hagyd a f@szba, majd keres ha hiányzol neki és lenyugodott

2021. máj. 7. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!