Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki ismerkedni?

Szeretne valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elsősorban barátkozás a cél. Teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány az illető a lényeg az hogy lehessen vele sokat beszélgetni.:D Értelmes személyeket keresek 14 és 18 év között.


Én magamat egy értelmes és kedves kamasz lánynak tartom. Szeretek beszélgetni és új barátokat megismerni. Eddig nagyon sok csalódás ért életemben ezért nehezen bízok meg másokban de ezen szeretnék változtatni. Aki szeretne megismerni nyugodtan írjon rám prívátban is igyekszem mindenkinek gyorsan válaszolni. (Kérlek kort és nemet is írjatok csak hogy tudjam, de amúgy mint mondtam nincs jelentősége)


Trollok kíméljenek!!



2021. ápr. 24. 18:55
 1/4 anonim válasza:
Ismerjük meg egymást, ha nincs ellenedre :)
2021. ápr. 24. 19:10
 2/4 anonim válasza:
Beszélgethetünk ha van kedved, bár egy hajszálnyit kiesek a korhatárból. 19/L ^^
2021. ápr. 24. 20:31
 3/4 anonim válasza:

Nekem ez a barátkozás dolog elég nehezen megy,de azért próbálkozok...Szóval nekem is írj ha szeretnél:)

(17f)

2021. ápr. 25. 04:01
 4/4 anonim válasza:
én beszélni nem akarom de belenyalnék a micsodádba
2021. máj. 12. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!