Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne velem barátkoz...

Valaki szeretne velem barátkozni, ismerkedni?(16/f)

Figyelt kérdés

Lányokkal szeretnék ismerkedni, max 17 éves korig.

Kérelek benneteket, hogy csak az írjon, aki komolyan gondolja, ne tünjön el pár levelezés után, ha velem van probléma, megírhatja nyugodtan, mivel én is komolyan gondolom, és feleslegesen ne szomorítson el senki.

Rólam:

Borsod megyei 16 éves fiú vagyok. Barna szemem van, és sötétbarna hajam, 178cm magas vagyok, 58kg súlyú. Kedvenc elfoglaltságaim az olvasás, filmnézés, barkácsolás, kirándulás, fotózás, és tudok hangszeren is játszani. Általában csendes vagyok, de eltudok beszélgetni bárkivel, meghallgatom a problémáját, és próbálok segíteni is.

Lehetőleg ti is Borsod megyeiek legyetek, mert ha úgy látom, később szeretnék találkozni is az illetővel :).

Ismétlem, csak azok írjanak, akik komolyan gondolják, és szeretne is később találkozni, és nem hagy itt pár levél után.


Köszönöm, ha elolvastad ezt a kicsit hosszú? bemutatkozást(majd' fél óráig írtam), további szép napot nektek!



2021. febr. 22. 18:28
 1/5 anonim válasza:
Sajnos nem vagyok borsodi, de szívesen megismernélek
2021. febr. 22. 19:42
 2/5 anonim válasza:
Szívesen barátkoznák csak fiú vagyok! Ez a sors vas keze!:(
2021. febr. 22. 20:06
 3/5 anonim válasza:
Hát én baromi messze vagyok azt hiszem, de.... Ha gondolod nagyon szívesen beszélgetnék 🤗
2021. febr. 22. 22:03
 4/5 anonim válasza:
Szia, én 16 vagyok és lány, ha gondolod írj :))
2021. febr. 28. 12:00
 5/5 anonim válasza:
Hát én nagyon messze lennék tőled:( hanem barátkoznék szívesen
2021. jún. 12. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!