Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok. Hogyan szólítsak le...

Lányok. Hogyan szólítsak le bárkit az utcán? Elvégre ti lányból vagytok, milyen leszólításnak örülnétek a legjobban?😿 16/F

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 22:44
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

#20

Nem hiszem, hogy kérdeztelek, de ahogy elnézem a te értelmi szintedre lesüllyedve nekem kéne még a te házidat is megírni. Bár fogalmam sincs hány éves vagy, de ha az életkoromba tudsz csak belekötni akk gratulálok😺

Attól hogy te nem mersz senkihez sem oda menni, az a te bajod , de szerintem még így is több lánnyal beszéltem mint amennyit te láthattál "életedben". Pusz😽

2021. ápr. 17. 17:53
 22/26 anonim válasza:

21# Megírod? Szívesen odaadom :)

16 évesen még elég gyerek vagy ahhoz hogy lányokat szólítgass le

Honnan veszed, hogy én mit merek és mit nem?

Hány lánnyal beszéltél?

2021. ápr. 17. 17:56
 23/26 A kérdező kommentje:

Inkább 16 évesen kezdek el lányokkal szimpatizálni, mint hogy 30 évesen ne legyen senkim.

A hány lánnyal beszéltél való kérdésedre: azt inkább megtartom magamnak🙃

2021. ápr. 17. 18:01
 24/26 anonim válasza:

Béke, gyerekek, béke!

20. válaszoló, nem biztos, hogy 16 évesen éretlen. Amennyit megtudtuk róla, abból sok minden kiderül, de az nem.

Kérdező, közel sem biztos, hogy kevesebb lányt látott eddigi életében, mint te. Főként azért, mert nem tudjuk, hogy hány éves. Ha ötven éves, valószínűleg több lányt látott.

2021. ápr. 17. 18:11
 25/26 anonim válasza:
Menj oda a csajhoz és csapj a seggére, azt tuti észreveszi.
2021. ápr. 19. 05:03
 26/26 anonim válasza:

30+ nő vagyok, szóval valószínűleg nem releváns a véleményem, de azért leírom. :) Szólítottak meg párszor utcán, volt, aki kedvesen, volt, aki gázosan, de én mindig igyekeztem kedves lenni, pedig foglalt voltam.


Aki gáz volt, az úgy nyitott, hogy legyek a barátnője. Na ez elég creepy, a hideg kirázott tőle. Aztán volt pár cuki, az egyik totál elnézte a koromat, azt hitte, gimis vagyok, én meg voltam vagy 23. :)) De olyan is, aki az esernyője alá hívott, vagy aki mellém ült a villamoson és megdicsérte a sminkemet. :) Ezek közül egyiket sem éreztem gáznak, csak hát targytalan volt a dolog, szóval úgy válaszoltam mindenkinek, hogy kedvesen rövidre zárjam.


Ami pedig a lényeg: ha tetszel egy lánynak első ránézésre, akkor a legbénább szöveg sem fogja zavarni, ha meg nem, vagy van valakije, akkor tök mindegy, mit mondasz, le fog rázni.

2021. ápr. 20. 23:33
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!