Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok. Hogyan szólítsak le...

Lányok. Hogyan szólítsak le bárkit az utcán? Elvégre ti lányból vagytok, milyen leszólításnak örülnétek a legjobban?😿 16/F

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 22:44
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Leginkább annak, ha nem.
2021. ápr. 16. 23:02
 2/26 anonim válasza:

Semmilyennek. Tök gáz sajnos. Régen ez nem volt baj, de mostanra már nagyon gáz.


Ha most leszolitasz egy nőt az utcán (bármilyen kedvesen), ne lepődj meg az elutasítason.


Ugyanis ilyenkor azt gondoljuk, hogy mindenkivel ezt csináljátok, aztán vagy bejon vagy nem. Szóval ciki.

2021. ápr. 16. 23:05
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát ez igazán szomorú, egyik kérdésemnél mikor az online ismerkedésről kérdeztem leszólnak, hogy ne legyek beszari, élőben tegyem. Itt meg leszólnak ha leszólítok valakit😿 összezavarodtam
2021. ápr. 16. 23:23
 4/26 anonim válasza:
Élőben ismerkedés nem egyenlő azzal, hogy az utcán szólítasz le valakit.
2021. ápr. 16. 23:25
 5/26 anonim válasza:
De nem így kell nem beszarinak lenni! Ha tetszik valaki, akkor derits ki róla valamit, járj utána, érdeklődj, stb, de nem az utcán szólitunk le nőket. Ezt bizonyos IQ szint alatti pasik teszik általában, és az se vált ki nagy sikert, lássuk be.
2021. ápr. 16. 23:27
 6/26 A kérdező kommentje:

Ezzel azért tisztában voltam, annak ellenére hogy pont ez volt a kérdésxd.

Szoval azt mondjátok, online ismerkedjek, vagy esetleg valami tarsasagban vagy valahol mint hogy leszolitsak valakit

2021. ápr. 16. 23:30
 7/26 anonim válasza:
ha sportolsz és jól nézel ki, meg adsz magadra, akkor bármilyen dumával jöhetsz 😅
2021. ápr. 16. 23:54
 8/26 anonim válasza:

Szerintem a legcélravezetőbb leszólítás beszélgetéshez vezet. Keress valami olyat rajta, amiről tudsz beszélni. Például:

- Szia! Te is ezért meg ezért vagy ezen a helyen?

Persze, meg kell bizonyosodni róla, hogy a feltételezésed igaz. Ne azt kérdezd, hogy

- Szia! Te is a Spárba indultál uborkáért? Mert én igen!

Igazából ilyen közös dolgokat nem könnyű találni ránézésre. Ha mondjuk olvas, akkor nincs nehéz dolgod, érdeklődj a könyvről, mondd el a véleményed.

Ez amolyan cseles módszer, mert akarata ellenére bele tud bonyolódni egy beszélgetésbe veled, ahonnan már könnyű az út a telefonszámáig.

De persze ez inkább biztos módszer, mintsem frappáns.

Ha tudsz, valami vicces, szellemes bókot, megszólítást is be lehet vetni. De ennek viszont tényleg jónak kell lennie.

A sima bókkal leszólítás is opció, de személy szerint ezt nem annyira szeretem. Például:

- Szia! Nagyon szép lány vagy.

- Ohh, köszönöm!

*Kínos csend*

De lehet, hogy innen csak én nem tudnék tovább indulni az igen gyatra kommunikációs képességeimmel.

2021. ápr. 16. 23:54
 9/26 A kérdező kommentje:
Élőben szerintem össze fosna a nevetéstől ha én elkezdem dicsőíteni🙀. De azért köszönöm szépen!🥰
2021. ápr. 17. 00:01
 10/26 anonim válasza:
Regen oke volt az utcan leszolitgatas, ma mar inkab nyalas es ciki, foleg a lany szamara. Regen, mikor nem volt internet igy ismerkedtek az emberek, de azota eleg sok mindem valtozott...egyszeruen nem szokas mar. Meg nehez is most 5 masodperc alatt eldonteni, hogy igen vagy nem.
2021. ápr. 17. 08:26
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!