Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki akar velem beszélgetni?...

Ki akar velem beszélgetni? Rossz kedvemvan

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 20:35
1 2
 11/18 anonim válasza:
#3,6,9:De azt azért, hogy ilyen állapotba kerültél azt tudják, csak hogy félsz, azt nem mondod el? Sajnos vannak mások is akik hasonlóval küzdenek és ha találkozol velük nem is gondolnád hogy mekkora küzdelmei vannak belül! De lehet akkor egy életen át hogy nem veszel észre semmit? Akkor azért ne ess depresszióba, mert akkor (ahogy a 7es is írta) semmi örömet, jó dolgot ami történhetne Veled nem veszel észre! Sok erőt...
2021. ápr. 11. 07:12
 12/18 anonim válasza:
Neurofibromatózis?
2021. ápr. 11. 09:07
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem nem az. Tudom 11-gyes nem vagyok befordulva igazábol csak nehéz felfogni hogy én mindig egészséges voltam annak ellenére is hogy koraszülött vagyok autizmusom is van és ez hirtelen jött.
2021. ápr. 11. 10:47
 14/18 anonim válasza:
Beszélgetni akarna de teszik vissza írni. Tipikus nő...
2021. ápr. 11. 11:11
 15/18 A kérdező kommentje:
Figyelj ha ide egy nő ki irja hogy beszélgetni akar akkor csupa olyan férfi fog privátba irni aki mást sem akar csak perverzkedni baszni magyarul.. én meg nem azért irtam ezt ki hogy privátba olyan üzeneteket kapjak hogy példa (szia fiu vagyok 29 hány éves vagy ? Lány vagy? Van barátod? ) nah szoval erről ennyit. Szerintem ez nem társkereső oldal.. szerintem nem azt irtam ki hogy társtkeresek vagy paszótársat.....
2021. ápr. 11. 13:48
 16/18 anonim válasza:
Én nem is azt kerestem volna csak beszélgetni csak az elején jó letiztázni hogy milyen nemű és korú vagy. De hát ezen az oldalon csak ilyen hülye L(ibák vannak...)
2021. ápr. 11. 15:59
 17/18 A kérdező kommentje:
Irtam neked
2021. ápr. 11. 16:51
 18/18 anonim válasza:
Nem lehet ezzel beszélgetni...
2021. ápr. 12. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!