Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki akar velem beszélgetni?...

Ki akar velem beszélgetni? Rossz kedvemvan

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 20:35
1 2
 1/18 anonim válasza:
Mi a baj, bántottak az online oktatási felületen?
2021. ápr. 10. 20:38
 2/18 anonim válasza:

Szia!


Mi a baj?

Mi történt?

2021. ápr. 10. 20:40
 3/18 anonim válasza:
Na és mit szeretnél hallani amitől jó kedved lesz?
2021. ápr. 10. 20:41
 4/18 A kérdező kommentje:

. 1-gyes Ha lehet akkor anyukáddal beszélgessél. Koccolj innen....



2-tes kiderült egy betegségem ami nem gyógyitható :( félek a következményeitöl nem akarok ezzel eggyüt élni mindíg attol tartani hogy tudván tudom hogy terjedhet meg ki alakulhat. Félek

2021. ápr. 10. 20:44
 5/18 anonim válasza:
Mitől félsz?
2021. ápr. 10. 20:58
 6/18 anonim válasza:
Milyen betegség? Benned van vagy bármikor kialakulhat?
2021. ápr. 10. 21:08
 7/18 anonim válasza:

Hasonlóan vagyok. Gyermeket sem vállalnék nyugodt szívvel a betegségem miatt, mert miattam lenne baja és azt nem viselném el.

Mióta az eszemet tudom ezzel élek, megszoktam. Annyira beteg a lelkem, hogy ha lenne gyógymód, már az sem lenne elég, hogy jól legyek. A múltbeli megélt fájdalmakat nem törli el. Amúgy az ember örökösen félelemben élhetne, hogy történik valami, ha esetleg történik, akkor sem tudunk ellene tenni, mert nincs rá befolyásunk, de megtehetjük a maximumot, ami tőlünk telik. Nyilván ettől nem áll meg a folyamat, de nem mindegy hogyan viseljük. Ha rettegünk tőle, akkor csak a rémítő betegséget látjuk, semmi mást, még a jó dolgokat sem vesszük észre igazán, pedig ezek azok amelyek erőt adnak.

2021. ápr. 10. 21:10
 8/18 A kérdező kommentje:
Meg mütöttek de kialakulhat és elderjedhet. Attol félek hohy folyamatosan mütéteken kell majd átesnem. Nekem most nem lehet gyerekem ahoz hogy szülhessek ahozis mütéten kéne átesnem de mivel most komolyabbal mütöttek igy ennek várnia kell
2021. ápr. 10. 21:32
 9/18 anonim válasza:
Párod azért van aki melletted áll, vagy család? Hát ezt ténleg azok tudják igazán átérezni, akiket valami hasonló ért!(pl a 7es) Felértékelődik a egészség! Örökölted vagy csak spontán jött elő? Reméljük hogy, nem terjed és nem lesz gond vele!
2021. ápr. 10. 21:45
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy örököltem e vagy hogy spontán jött. Nemtartom a szüleimmel a kapcsolatot. Keresztszüleim támogatnak mindenben sajátuként kezelnek. Nagyon félek hogy mivár rám a késöbiekben lehete nórmális életem vagy folyamat ezzel kel ellátva legyek hogy korházbol haza hazurol korházba megvisel igazábol nagyon és erre sajnos nincs gyogymod nem akarom le írni a betegségemet de nem fertözö. Csak még leirni is rossz. Olyan boldog gyerek voltam amíg nem voltam beteg mindig nevettem játéknak fogtam fel az életet olyan könnyen vettem mindent de most hogy ezt tudom így minden megváltozott bennem. Igazábol nagyon aggaszt de nem mondom ithon senkinek sem nevetek mindenen és csak annyit mondok jolvagyok. Közbe meg retenetesen félek attol hogy újbol müteni fognak vagy átterjed attol nagyon tartok hogy az agyamra terjed át akkor megis halnék tutira nemhagynám hogy felnyissák az agyamat
2021. ápr. 10. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!