Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Esetleg van itt olyan akit...

Esetleg van itt olyan akit érdekel a..?

Figyelt kérdés
Szívesen beszélnék olyan hasonló korú(16-24 évesekkel), akit szintén érdekel a vagyonépítés(befektetések, vállalkozásindítás), anyagi függetlenség, önfejlesztés, ilyen jellegű témák.
2021. márc. 29. 13:27
 1/6 anonim válasza:
Valami piramisjátékba akarsz belerángatni?
2021. márc. 29. 13:51
 2/6 anonim válasza:
Egyre kreatívabbak ezek a témakörök :D Találkoztam már itt olyannal, akire teljesen más témában ráírtam, ő meg üzenetben zaklatott a piramisjátékával.
2021. márc. 29. 14:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem. Egyáltalán nem az ilyen gazdagodj meg gyorsan munka, tudás, befektetett idő, energia nélküli átverésekre gondoltam ezalatt.
2021. márc. 29. 14:43
 4/6 anonim válasza:
Hát akkor, miről lenne szó? Mi ajánlasz?
2021. márc. 29. 14:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogy a kérdésbe is beleírtam vállalkozásindítás, befektetések. Nem ismerlek téged, nem tudom, hogy mihez értesz, mi érdekel..stb és pénzügyi szakértő, tanácsadó sem vagyok, szóval konkrétan nem tudok és nem is akarok neked ajánlani semmit. Annyit tudok mondani, hogy olyan dolgokba rakjál csak pénzt, amihez értesz, amiben otthon vagy.
2021. márc. 29. 15:33
 6/6 anonim válasza:

És ha csak ennyit tudsz mondani, akkor tulajdonképpen miről szól ez a kérdés?

Ennyit én is tudok mondani, de ezt általában mindenki tudja :D Sőt, én még azt is tudom, hogy akinek van vesztenivaló pénze, az jobban jár, ha olyan dologba tesz, amihez még nem ért, mert ha ért hozzá, utána szélesebb körben tud majd hasznot hozni.

2021. márc. 30. 07:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!