Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki szeretne és remélhetőleg...

Ki szeretne és remélhetőleg fog jönni a veszprémi közgázba?? :3

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy ha felvesznek akkor kik lesznek az osztálytársaim. :3

2021. márc. 24. 22:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
Nem mindegy mit tanul?
2021. ápr. 15. 22:26
 12/42 anonim válasza:
Nem
2021. ápr. 15. 23:10
 13/42 A kérdező kommentje:
Na megint egy... A padanyi veszprem legsz@rabb gimnaziuma/technikuma... A technikum meg aztan foleg... kutya nem akar oda menni, csak azok mennek oda akik gyengek a gimnaziumi reszere... Szoval hagyjal mar a hulyesegeddel dokikam. :D
2021. ápr. 16. 18:42
 14/42 anonim válasza:

Látszik az irasodbol hogy sok eszed lehet xdd

Padanyi a megye egyik legerősebb gimnáziuma. :)

2021. ápr. 17. 01:08
 15/42 anonim válasza:
Nem mert a Lóczi ,meg a Lovasy de m1 :D
2021. ápr. 17. 09:00
 16/42 A kérdező kommentje:

15.nek

..igen a vetesi, a loczy, a lovassy, es ipari info utan... XDDD

2021. ápr. 17. 19:11
 17/42 anonim válasza:

Szia, én padányis tanár vagyok, és el vagyok borzadva itt az egyik diákunktól, amit ide írt.

Ne érezd magad rosszul, nem kell a véleményére adni! :)

Padányiban amúgy normális diákok is járnak, szóval ne így ítélj meg minket, kérlek... Mi tipikusan olyan iskola vagyunk, amelyik nem teljesít se rosszul, de olyan jól se.

Közgázról én jókat hallottam.

Sikeres iskolai éveket kívánok!


Üdvözlettel,

Judit.

2021. ápr. 17. 19:59
 18/42 A kérdező kommentje:

Jó estét! :)


Nem érzem rosszul, mert vannak ismerőseim a padányiba, illetve a többi iskolába is szerencsére, szóval megvan az iskolákról a véleményem... Alapból nem vagyok ilyen én sem, csak nem szeretem ha leszólják az iskolámat, emiatt írtam ezeket, mivel az odajáró ismerőseimtől hallottam,(lehet csak ők gondolják így valami miatt, azt nemtudom..) és nem tudtam megállni, hogy ne szóljak vissza neki...

Bocsánatot kérek emiatt, és köszönöm szépen a jókívánságokat. Önnek is további jó tanítást az iskolában! :)

Üdvözlettel! :)

2021. ápr. 17. 22:13
 19/42 A kérdező kommentje:
Azoknak akik meg kiakarnak itt oktatni, hogy a padányi így a padányi úgy... A gimnáziumi részére azok mennek akik gyenge sz@rok a vetésire vagy a lovassyra... A technikumi részére meg azok akik akik még ebbe se kerülnek bele, XDD veszprémben a lóczy a lovassy a vetési és az ipari infó ami veri az összes iskolát. Ezek után jön csak a padányi szóval annyira nem kell hypolni, mert tavaly a 4 es tanuló ismerőseimet is felvették, úgyhogy hagyjanak a hülyeségeükkel... Én utolsó helyre tettem (10.helyre)a gimi részét ahova így ideiglenes alapján fel is vennének, de a gyász se akar oda menni. Ennyit akartam csak mondani, és hogy ne tartsák magukat nagyra a padányisok, mert nem egy erős iskola... XDD
2021. ápr. 17. 22:20
 20/42 A kérdező kommentje:
Annak meg aki azt írta, h a padanyiba normalis szakmat tanulhatnek... Ember nemtudom, h neked mi a normalis szakma azon h a dokik csicskaja vagy, vagy h az oregemberek kinjait kell hallgatnod amit apolonak csufolnal, de koszonom inkabb kihagyom es megyek bankárnak XDDD de ha ez az almod akkor kedves egeszsedre, pussszancs <3
2021. ápr. 17. 22:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!