Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol vannak az érdeklődő,...

Hol vannak az érdeklődő, támogató emberek? 23/N

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában egyre inkább azt érzem, hogy kinőttem a “barátaimat”. Nem tudunk kommunikálni, ugyan rám ír, megkérdezi, “mi újság?” De ha leirom, hogy mi is az újság, max annyit ír, hogy az jó, vagy épp nem.. de nem kérdez tovább, nem erdeklődik, nem támogat. A másik véglet meg csak magáról beszél állandóan.

Van esélyem vajon intelligens, normális barátokat találni, akikre akár hajnalban is számíthatok, nem pedig soha?

Ti is ezt tapasztaljátok?


2021. márc. 19. 13:59
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel, lassan már kezdem feladni. Ha elkezdek valakivel beszélni, tart egy ideig, majd lelép. A meglévő úgynevezett barátaim pedig jönnek ha bajuk van, persze nem sosincs senki, aki megkérdezze jól vagy? Nehéz normális érdeklődő barátot találni.
2021. márc. 20. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!