Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol vannak az érdeklődő,...

Hol vannak az érdeklődő, támogató emberek? 23/N

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában egyre inkább azt érzem, hogy kinőttem a “barátaimat”. Nem tudunk kommunikálni, ugyan rám ír, megkérdezi, “mi újság?” De ha leirom, hogy mi is az újság, max annyit ír, hogy az jó, vagy épp nem.. de nem kérdez tovább, nem erdeklődik, nem támogat. A másik véglet meg csak magáról beszél állandóan.

Van esélyem vajon intelligens, normális barátokat találni, akikre akár hajnalban is számíthatok, nem pedig soha?

Ti is ezt tapasztaljátok?


2021. márc. 19. 13:59
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én is ezt tapasztalom. Totál. Meg, hogy senki sosem ér rá... jó megertem egy darabig. En is sojat dolgozom stb. De ha annyira akar az ember, tudna időt szakítani. Érdekes én is tudok nekik, ha rám van szükség...


31f

2021. márc. 19. 14:05
 2/11 anonim válasza:
èn is szenvedek ezzel, igaz nincs sok barátom, de akivel igazàn összenőttünk vele se olyan beszèlgetni mostanság mint règen. hozzá kell tegyem, már egyûtt èl a párjával ès jó azt látni, hogy èpítik egymást és nem is vagyok "féltékeny" a csajra hogy miatta nem ír annyit de ezt érzèkelem másnál is.
2021. márc. 19. 14:14
 3/11 anonim válasza:
Szia. Ilyennek tartom magamat, most kinyitom a szociális köröm, egy ideje máshogy kezdtem el tekinteni az emberekre. Ha szeretnéd, megnézhetjük mennyire tudjuk egymást megérteni, és ha jó, akkor meghallgatlak, jelen leszek az életedben. Ez egy hosszabb folyamat azért, biztosan tudod te is. Mivel én otthonról dolgozom, nekem szükségem van szocializációra, ami azt jelenti hogy gyakran elérhető vagyok munka után.
2021. márc. 19. 15:09
 4/11 anonim válasza:

A minőségi barátság fenntartása mindkét emberre egyaránt épül.

Kell keresned megfelelő embereket, akik képesek ugyanarra az érdeklődésre, mint amit te mutatsz feléjük.

2021. márc. 19. 15:26
 5/11 anonim válasza:

Apám, mintha csak én írtam volna. Tökre átérzem, amit írsz, én is ilyesmit érzek, és a jelenlegi helyzetben még hatványozottabban. Egyébként a "hol vannak az érdeklődő emberek?" stb kérdésekre én se tudom a választ, jó kérdés :D Amúgy szimpi vagy az alapján, amit írtál, ha gondolod, írj rám, és beszélgethetünk.


21F

2021. márc. 19. 15:59
 6/11 anonim válasza:
Ugyan ilyen barátaim vannak, vagyis voltak nem nevezem őket annak már. Ismerős a szitu, ehhez tényleg meg kell nyílni meg kell hogy érdekes legyél a másik fél számára de nem úgy hogy teszed,veszed magad ,hanem önmagad adod, olyannak amilyennek. 23/F
2021. márc. 19. 16:23
 7/11 anonim válasza:

Az emberi többsége csak magáról szeret beszélni, ha megfigyeled. Sajnos ez még a legintelligensebb barátaimra is igaz... Bár van, akivel hanjalig dumálunk és lesz@rom mennyit alszom :D


Amúgy én is ugyanígy vagyok ezzel, de a poén az, hogy ha most rám írnál, itt se tartana túl sokáig a beszélgetés :(

2021. márc. 19. 16:23
 8/11 anonim válasza:
7# Emberek*
2021. márc. 19. 16:24
 9/11 anonim válasza:
Hajnalban???
2021. márc. 19. 20:31
 10/11 anonim válasza:

Te valószínűleg ugyanilyen vagy, csak nem látod!

Én szívesen beszélgetek, de nem barátkozom, mert hajnalban szeretek aludni.... :P

2021. márc. 20. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!