Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek barátkoz...

Lenne kedve valakinek barátkozni ismerkedni?

Figyelt kérdés

Leginkább férfiakkal szeretnék,lányokkal sosem tudtam jól ki jönni.Amit érdemes rólam tudni:Nagyon szeretek ismerkedni,bármiről szivesen el beszélgetek,egyedül a perverz témákat nem szeretem.

Kort és nemet is irjatok.

21/N



2021. márc. 17. 14:11
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
#21 Nem tiltották a kérdezőt, hanem ismerkedés kategóriában nem lehet pontozni, mert ismerkedésről szól az egész, nem tanács adásokról. Így jogos, hogy nem lehet értékelni a válaszokat, mert ismerkedésről van itt szó.
2021. márc. 17. 17:32
 22/30 Istvan485 válasza:
Szia en is meg ismernelek privátba
2021. márc. 18. 06:01
 23/30 anonim válasza:
#18: Ez sajnos igaz. A többség defektes, agyhalott, vagy beszari. Még ha esetleg át is mész másik felületre, abban sincs túl sok köszönet. Itt nem sok esély van arra, hogy belefutsz egy normális nőbe.
2021. márc. 18. 11:30
 24/30 A kérdező kommentje:
23as,ha már itt tartunk ez ugyan ugy elmondható a férfiakra hogy agyhalott meg defektes a legtöbb ezen az oldalon,nagyon sok olyan tapasztalatom volt hogy itt elkezdtünk tök jól beszélgetni meg kezdtem meg kedvelni aztán meg mikor átmentünk másik felületre akkor egyből az volt az első hogy küldjek neki pucér képet hát köszönöm de az ilyen ismerkedést kihagyom,természetesen hogy egy ilyen embert azonnal tiltok.
2021. márc. 18. 12:00
 25/30 anonim válasza:
Nekem eddig még nem írt itt senki sem normális témáról. Egy szia heló mizótól többre senki sem volt még képes :D
2021. márc. 18. 12:17
 26/30 anonim válasza:

S tudjátok mi a vicces?


Hogy amikor beszélgetnél valakivel, de az ilyen tapasztalatok miatt van egy két kikötésed. Hogy ne egyszavas hello, vagy szia, mizu leveleket írjanak.

Vagy hogy esetleg mi lenne ha néha megesne, hogy egy nap több üzit is tudnánk váltani, nem csak egyet, Aztán másnap harmadnap előlerül az illető megint egy két szavas uzivel.


Ilyenkor jönnek párjával az olyan beszólasok, hogy mit képzelek én magamról, ki vagyok én hogy feltételeket szabok.

El vagyok szállva magamtól stb stb.

2021. márc. 18. 14:29
 27/30 anonim válasza:
Ha még legalább értékelnétek a normális üzeneteket meg a normális hozzáállást is, akkor megérteném a női siránkozásokat. De amikor a tisztességes hangvételű üzenetekre sem kapunk semmi választ, vagy amikor csak mi kérdezünk, mert a nőnek még arra sem futja, hogy legalább visszakérdezzen, vagy amikor szó nélkül eltűnik egyik napról a másikra, mert valami apró hibát vélt feltalálni benned, na akkor szerintem még a legtürelmesebb ember is ráun a női elvárásokra.
2021. márc. 18. 14:40
 28/30 anonim válasza:
Ennyi! Így van!
2021. márc. 18. 20:11
 29/30 anonim válasza:
Igen
2021. márc. 28. 04:41
 30/30 anonim válasza:

Azért ez elég zseniális. Egy csajszi kiír egy ismerkedős témát, itt meg sokan rögtön szétoltják őt, meg a nőket keserűen és dühösen. Hát mindenkinek vannak rossz tapasztalatai, de nem kell szétgyalázni rögtön az egész világot.

Ha valakinek nem ír/írt vissza, az lehetséges. Ha valakivel felvette a beszélgetés fonalát, valószínűleg nem fog másik 10-zel foglalkozni mellette.

Azonkívül, akik ráírnak, 90%-ban párt keresnek, legtöbben kétségbeesetten, de ez a lány azért jelezte, hogy barátkozik, ismerkedik. Így nagyon könnyű nektek csalódást okozni.

Nem kell mindenhol ellenséget látni.

2021. márc. 29. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!