Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek barátkoz...

Lenne kedve valakinek barátkozni ismerkedni?

Figyelt kérdés

Leginkább férfiakkal szeretnék,lányokkal sosem tudtam jól ki jönni.Amit érdemes rólam tudni:Nagyon szeretek ismerkedni,bármiről szivesen el beszélgetek,egyedül a perverz témákat nem szeretem.

Kort és nemet is irjatok.

21/N



2021. márc. 17. 14:11
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
#1: A nagyobbik problémát szerintem az jelenti, hogy a kedves gyk-s hölgyek többsége a normális közeledést is semmibe veszi. Pár üzenet után nyomtalanul eltűnnek, vagy ha valami személyesebb dolgot kérdezel, akkor attól fosnak be. A kommunikációs képességeik pedig arra szorítkoznak, hogy tőmondatokban válaszolnak a kérdéseidre, de ők még visszakérdezni is képtelenek. Tapasztalataim szerint ha normálisan, érdeklődve beszélsz velük, akkor is ugyanaz a nagy semmi lesz a jutalmad. Tisztelet annak az 1% kivételnek, de az olyat meg rohadt nehéz itt megtalálni.
2021. márc. 17. 14:36
 12/30 anonim válasza:
#6 Én nőként jártam már így férfival is. Pedig nagyon jókat dumáltunk. Biztos közbe jött valami az életében, egyszer csak nem írt. Megesik. Remélem, hogy jól van, és minden rendben vele, de nem fogom senkire ráerőszakolni magam.
2021. márc. 17. 14:37
 13/30 anonim válasza:

Vagy 50 nővel próbálkoztam már én is itt levelezni.

Mindig úgy éreztem, mintha ugyanazzal a nővel leveleznék... Egyiknek se voltak önálló gondolatai... Ugyanaz a jellegtelen levelezés... Nekem kellett mindent kihúzni belőlük... Mintha mind fogyatékos lenne...

2021. márc. 17. 14:43
 14/30 anonim válasza:
A csudába. Én perverz vagyok... 😭
2021. márc. 17. 15:13
 15/30 anonim válasza:

Szia!


Nekem van kedvem, igaz barátkozásból csak. 17/f.

2021. márc. 17. 15:16
 16/30 anonim válasza:
Ez is kamu természetesen...
2021. márc. 17. 15:49
 17/30 anonim válasza:
Miért érzem kamunak a kérdést?
2021. márc. 17. 15:57
 18/30 anonim válasza:
Nem válaszol. Valószínűleg már beszéltünk és letiltott vagy én tiltottam őt. Állandóan ugyanazok az emberek írják ki az ismerkedési kérdéseket, akikkel sehova sem lehet jutni. Értsd nem akarnak gyak felületen kívül máshol tovább folytatni a beszélgetést, nem akarnak személyesen élőben talizni. Csak a gyakorin levelezni...
2021. márc. 17. 16:14
 19/30 anonim válasza:
Lenne igen! :)
2021. márc. 17. 16:51
 20/30 anonim válasza:
Nem lehet a kérdés alatt értékelni a kommenteket, nem lehet, hogy a kérdezőt tiltották?
2021. márc. 17. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!