Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Bármi tipp ismerkedésre,barátk...

Bármi tipp ismerkedésre,barátkozásra a COVID idején?

Figyelt kérdés
Ősszel költöztem Budapestre továbbtanulás miatt. Sajnos a baráti körömből csak én jöttem ide és a távoktatás miatt semmi esélyem a barátkozásra az egyetemen. Van valamilyen csoport, oldal erre a célra, ahol csak budapestiek vannak? Fiúk,lányok..teljesen mindegy. Nem kapcsolatot és szexkapcsolatot keresek. :) Köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 14. 17:37
 1/7 anonim válasza:
Maszk, rendszeres kézfertőtlenítés!
2021. márc. 14. 17:38
 2/7 anonim válasza:
Szia! Nekem írhatsz egy rövidebb bemutatkozást.
2021. márc. 14. 18:05
 3/7 anonim válasza:

Különféle appok.


Pl.: Tinder.

2021. márc. 14. 19:44
 4/7 anonim válasza:
Facebookon esetleg valamilyen csoport (mifelénk pl. van olyan, hogy "Miskolcon hallottam", "Debrecenben hallottam" stb.). Vagy a csoporttársaiddal alakítsatok egy netes csoportot, ahol tudtok beszélgetni.
2021. márc. 14. 22:14
 5/7 anonim válasza:
Szia Búza :) (#1)
2021. márc. 14. 22:33
 6/7 anonim válasza:
Szia! :D
2021. márc. 14. 23:42
 7/7 anonim válasza:

Hello!

Én 1 éve jöttem fel, egy kolléganőm szintén, mindkettőnknek az a tapasztalata, hogy jelenleg nagyon nehéz baráti kört találni/építeni sajnos. Lett néhány ember akikkel néha ki tudunk menni, de nem annyi mint reméltem mikor felköltöztem. :D


De ha írsz pár hobbit és esetleg van közös, akkor én szívesen barátkoznék kortól/nemtől függetlenül. :D


21/F

2021. márc. 15. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!