Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne ismerkedni...

Valaki szeretne ismerkedni egy ronda férfival? 28/F

Figyelt kérdés

Hobbim a konditermi edzés már 10 éve, futás, sütés - főzés, nyáron kirándulás, strandolás, olvasás.

179 cm vagyok, 81 kg, borotvált fejű kopasz (amúgy sem lenne már hajam, mivel kopaszodom). Bevallom minden beképzeltség nélkül, a testemre büszke vagyok, mert 0 százalék zsír, tökéletesen kidolgozott izomzatú. Legalább, ha már csúnya vagyok, a testemet mindig irigylik tőlem.

Tehát, csúnya vagyok, nem vagyok egy álompasi, ezért is kezdtem el konditerembe járni, hogy legalább a testem tökéletes legyen. Szükségesnek gondoltam ezt az igen fontos tényezőt leírni, hogy elkerüljük a felesleges köröket az olyan emberekkel - főleg lányokkal - akik egy jóképű adoniszról álmodoznak.

Nyugodt természetű, és jó humorú vagyok, olykor esetlen. Társaságokban kedvelni szoktak. Nem vagyok félénk típus, társaságokban könnyen "oldódom". Szeretek olykor rossz dolgokból is viccet csinálni, hogy elviselhetőbbek legyenek (nyilván bizonyos határokig, nem minden esetben viccelődöm).

Mint minden embernek - természetesen nekem is vannak rossz szokásaim, tulajdonságaim. Hiszen, tökéletes ember nem létezik.



2021. febr. 17. 16:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok Bókember, Tesó!
2021. febr. 18. 00:55
 12/13 anonim válasza:
Ha komolyan gondolod hogy ismerkednél, baratkoznál, akkor írj. :)
2021. febr. 18. 10:12
 13/13 anonim válasza:
Bókember :D
2021. júl. 23. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!