Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Művészibb, mélyebb fiúk/lányok...

Művészibb, mélyebb fiúk/lányok, barátkozni?Tizenéves lány vagyok.

Figyelt kérdés

A gyakori közepén enyhén hiteltelenül hangozhat, hogy nem kétségbeesett ismerkedés céljából vagyok itt, de tényleg nem. Sok barátom van, igazán fontosak és haverok is, de nagyon hasonló körökben mozognak. Egy elitnek mondható, erős gimnáziumba járok, és nagyon hasonló körülmények közül jönnek az emberek, én viszont kicsit más vagyok (anyagilag és életfelfogásban is), jó lenne nem csak ebben a burokban lenni. Elég sok lány barátom van, köztük jobban megtaláltam a hozzám illőket, fiúknak talán jobban örülnék, de bárkire nyitott vagyok! Mélyebb, talán kicsit alter (de magam sem tudom, szóval bárki vagy, írj:D) embereket keresek, akik szeretnek gondolkodni, mélyrehatóbban beszélgetni, akár ha már lehet színházba is menni stb... Természetesen bulizni és sportolni is nagyon szeretek, nem csak okoskodni;) Elsősorban 16+-os tizenéves emberekre gondoltam, és lehetőleg budapestiekre. És hamar szeretnék áttérni saját profilra (Facebook, Insta), ahol látszik kik vagyunk, így a kamu emberek, perverz középkorúak és egyebek legyenek szívesek előre elkerülni. Ha nem teszik, ignorálni fogom.

Egyszerűen szeretnék közel kerülni emberekhez, és jelenleg erre nincsen nagyon sok más tér. Ha valaki szintén ezért talált ide, örömmel várom!:D

16/L



2021. febr. 14. 11:23
1 2
 11/17 anonim válasza:
Aktuális még a kérdés esetleg?
2021. febr. 14. 17:35
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 igen:)
2021. febr. 14. 18:04
 13/17 anonim válasza:

Igazából a 9-es válaszoló voltam. Csak meg akartam bizonyosodni, hogy nem azért nem válaszolsz a bemutatkozásomra, mert nem láttad, hanem mert nem akarsz.

Nem szép dolog.

2021. febr. 14. 18:36
 14/17 anonim válasza:

Én elég művészsuliba járok, bár annyira nem mondanám magam művésznek, inkább gondolkodni szeretek.🙃 Nekem nagyon tetszik, hogy legalább a fentebb leírtak alapján megtudtam, hogy van olyan korombeli ember, aki nem teszi ki mindenét az internetre...

Ha szeretnél, írj nyugodtan, de ha nem, akkor nem fogok megsértődni😉

2021. febr. 17. 23:44
 15/17 anonim válasza:

Se 16+, se fővárosi nem vagyok, de ahhh nagyon szívesen beszélgetnék már mélyebben valakivel :D

Nem tudom, mennyire számottevő problémák jelenleg ezek... De esetleges beszélgetés alkalmával úgyis kiderül :)

2021. febr. 18. 17:49
 16/17 anonim válasza:
Szia én 16 vagyok és fővárosi, és nagyon szívesen megismernélek!! Írj rám, ha gondolod :)))
2021. febr. 28. 12:05
 17/17 anonim válasza:
Nem tudom, aktuális-e még, de én is szívesen ismerkednék művészetkedvelő emberekkel (mondjuk olyannal, aki megnézi velem A nagy Gatsbyt a színházban*-*). 19L
2021. máj. 7. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!