Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Művészibb, mélyebb fiúk/lányok...

Művészibb, mélyebb fiúk/lányok, barátkozni?Tizenéves lány vagyok.

Figyelt kérdés

A gyakori közepén enyhén hiteltelenül hangozhat, hogy nem kétségbeesett ismerkedés céljából vagyok itt, de tényleg nem. Sok barátom van, igazán fontosak és haverok is, de nagyon hasonló körökben mozognak. Egy elitnek mondható, erős gimnáziumba járok, és nagyon hasonló körülmények közül jönnek az emberek, én viszont kicsit más vagyok (anyagilag és életfelfogásban is), jó lenne nem csak ebben a burokban lenni. Elég sok lány barátom van, köztük jobban megtaláltam a hozzám illőket, fiúknak talán jobban örülnék, de bárkire nyitott vagyok! Mélyebb, talán kicsit alter (de magam sem tudom, szóval bárki vagy, írj:D) embereket keresek, akik szeretnek gondolkodni, mélyrehatóbban beszélgetni, akár ha már lehet színházba is menni stb... Természetesen bulizni és sportolni is nagyon szeretek, nem csak okoskodni;) Elsősorban 16+-os tizenéves emberekre gondoltam, és lehetőleg budapestiekre. És hamar szeretnék áttérni saját profilra (Facebook, Insta), ahol látszik kik vagyunk, így a kamu emberek, perverz középkorúak és egyebek legyenek szívesek előre elkerülni. Ha nem teszik, ignorálni fogom.

Egyszerűen szeretnék közel kerülni emberekhez, és jelenleg erre nincsen nagyon sok más tér. Ha valaki szintén ezért talált ide, örömmel várom!:D

16/L



2021. febr. 14. 11:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ne hagyd el a budapesti értelmiségi köröket, nagyon ki tudsz ábrándulni a világból/emberekből. Inkább olvass orosz realistákat, jobban jársz.
2021. febr. 14. 11:25
 2/17 anonim válasza:

Kifejezetten milyen művészi emberekre gondolsz? :)


16/L

2021. febr. 14. 11:46
 3/17 A kérdező kommentje:
#2: Nagyon jó kérdés:D Kicsit olyan, mintha azt akartam volna sugallni, hogy huude csak művészlelkekkel állok szóba, de nem, nem erre gondoltam. Inkább csak arra, hogy örülök, ha valaki érdeklődik az ilyen dolgok iránt, vagy legalábbis nem néz hülyének hogy én pl. szeretem a színházat, vagy bármi mást:)
2021. febr. 14. 12:10
 4/17 anonim válasza:
A színházat például szeretem, szoktam járni múzeumokba, galériákba nemzeti ünnepeken (amikor ingyenes). A párom pedig képzőművész (van egy érzésem, hogy abba a gimibe járt ahova most te jársz), énekes és táncos. Budapest mellett élünk, nem gond beutazni. Szívesen megismernélek, ha nincs ellenedre.
2021. febr. 14. 12:22
 5/17 anonim válasza:

21 vagyok, szóval off a dolog, csak azt akartam írni, hogy a gyakorin légy nagyon óvatos. Nem egy emberrel beszéltem már innen, aki elsőre teljesen normálisnak tűnik, aztán egy aprósággal úgy ki lehet zökkenteni az álcája mögül, hogy sorozatgyilkososba vált a személyisége. :D Ismerd meg jobban az embereket mielőtt megadsz nekik bármi személyes információt magadról.


Facebookon jobb eséllyel találhatsz megbízható, alteros emberkéket különböző csoportokban.

2021. febr. 14. 12:53
 6/17 anonim válasza:
OMG
2021. febr. 14. 12:58
 7/17 A kérdező kommentje:
#5: Teljesen jogos, természetesen nem is osztogatom az infókat magamról. Facebookon őszintén szerintem soha nem barangoltam még csoportokat kutatva, nem nagyon fektettem az internetbe semmi energiát, de valóban furcsa hogy a gyakorin kezdem:D A 21 egyébként részemről még nem off, már ha részedről nem az, de erre nem tennék sokat:)
2021. febr. 14. 13:11
 8/17 anonim válasza:

#5 vagyok.

Igazából nem teljesen off, beszéltem már olyan 16 évessel, akit magamnál, meg kb. minden korombeli ismerősömnél érdekesebbnek/érettebbnek tartottam, de ez elég ritka dolog. :D A válaszom nem azért írtam, hogy barátkozzunk, hanem óvintő szándékkal, mert volt már pár negatív tapasztalatom az oldalon (mondjuk pozitív több), de ha szeretnéd megpróbálhatjuk. ^^

2021. febr. 14. 13:25
 9/17 anonim válasza:
A novellaírás számít?? :)
2021. febr. 14. 13:49
 10/17 A kérdező kommentje:
#9: Nekem (szinte) minden számít egyébként, de az meg pláne!:)
2021. febr. 14. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!