Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy beszéljek egy csendes...

Hogy beszéljek egy csendes lánnyal? Többi lent

Figyelt kérdés

Találtam egy lányt Anotalkon ( nem pedofil 40 éves, beszéltem vele videóhívásban is) aki nagyon csendes és 3-4 szókkal válaszol. De amikor elkapja a szófosás akkor nagyon jól el lehet vele beszélgetni. Mit tegyek hogy beszédre bírjam?

Kérdeztem tőle hogy akar e beszélni, és hogy nem e kényelmetlen neki a helyzet, de azt mondta nem, és szeretne velem beszélni. De a beszélgetés általában abból áll hogy kérdezek, ő pedig röviden válaszol válaszol. Mit tegyek?



2021. febr. 4. 19:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudom van benne helyesírási hiba, elnézést.
2021. febr. 4. 19:25
 2/13 anonim válasza:
Ne erőltesd, nem érdemes. Keress egy másik csajt, vannak bőven.
2021. febr. 4. 19:39
 3/13 A kérdező kommentje:
Kerestem, de őszintén eddig vele a legjobb beszélgetni (már amikor beszél), teljesen ugyanúgy gondolkodunk és nagyon jófej személyiség
2021. febr. 4. 19:43
 4/13 anonim válasza:
Csendben...cssst
2021. febr. 4. 19:44
 5/13 A kérdező kommentje:
Haha nagyon vicces :D
2021. febr. 4. 19:47
 6/13 anonim válasza:
Halkan
2021. febr. 4. 20:04
 7/13 anonim válasza:
Játsszatok együtt valamit. :)
2021. febr. 4. 20:05
 8/13 anonim válasza:

Szerintem, egy idő után hozzád "szokik" és megbízik majd benned. Utána magától fog beszélni.


Azért gondolom így, mert én is cseneses vagyok, mikor idegenekkel ismerkedek. Félek igazából. XD

2021. febr. 4. 20:33
 9/13 anonim válasza:

ez a legnagyobb csapda szokott lenni...a csendes, visszahúzódó ember.


nem fogja megmondani, hogyha valami nem tetszik neki, mert nem meri. te meg abban a tudatban ringatod magad, hogy minden tökéletes, tökre kedvel téged...az ilyen emberek szoktak nyom nélkül eltűnni, te meg nem érted, mi volt a baj.

2021. febr. 4. 20:33
 10/13 A kérdező kommentje:

9.válaszoló

Amúgy pont ezen gondolkoztam, szerintem leülök vele beszélni komolyabb hangvételben, és megmondom neki hogyha nem megy akkor ne erőltessük

2021. febr. 4. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!