Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan kell beszélgetni?

Hogyan kell beszélgetni?

Figyelt kérdés
Mindig csöndes voltam mert nehéz gyerekkorom volt.Most pedig ott tartok hogy tudnék beszélgetni emverekkel de fogalmam sincs mit mondjak.Szinte sose kezdeményeztem veszélgetést.Nagyon szeretnék barátkozni stb.. de fogalmam sincs hogy kezdjem,mit mondjak,hogy folytassam..

2020. júl. 14. 16:13
 1/3 anonim válasza:
Hűha. Iskola nincs? Munkahely? Valahol csak találkozol emberekkel, akik szólnak hozzád? Utánozd őket, más is így tanulta meg kiskorában.
2020. júl. 14. 16:39
 2/3 anonim válasza:
1es egy köcsög! És az ilyenektől megy majd el a kedve amikor végre megakar nyílni. Bárhol bárkivel bármiről beszélgethetsz lehet épp egy jófejbe vagy köcsöggel ütközöl, de akkor se add fel.
2020. júl. 14. 21:43
 3/3 anonim válasza:

Nekem is nagyon nehezen megy. Főleg azért, amiért neked is.

Néha, még a saját tesómmal is alig tudok beszélni.

Végül is, nekem lett egy nagyon rendes barátom, akit nem zavar ha keveset beszélek, de egyébként segített az is, hogy olvastam. Bővíti a szókincsedet.

Mondjuk, az önbizalom hiány miatt is mehet nehezen, arra sajnos fejből nincs ötletem. Bocsi.

2020. aug. 2. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!