Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan lány, aki ebben...

Van itt olyan lány, aki ebben benne lenne?

Figyelt kérdés
Olyan lányt keresek, akivel alapvetően barátságot szeretnék kialakítani, de később nem zárná ki, hogy több lehessen belőle. Tehát egy kapcsolatra nyitott lányt keresek, de nekem fontos hogy egy kapcsolat egy előzőleges barátságon alapuljon. Bocsi, ha túl kusza lett, amit írtam, de remélem érthető :D Lehetőleg 15-18 éves legyen a lány. Én 17 éves vagyok, Bács-Kiskun megyéből.

2021. jan. 27. 12:43
 1/7 anonim válasza:
Ebben nem
2021. jan. 27. 14:42
 2/7 anonim válasza:
Akár még benne is lennék, mármint jó ötletnek tartom, főleg ha sok közös van bennünk, és hamar megtaláljuk a közös hangot, viszont Pest megyei vagyok, és gondolom nem távkapcsolatra/távbarátságra vágysz.
2021. jan. 27. 15:31
 3/7 anonim válasza:
Ugyanez én is pesti vagyok 17l
2021. jan. 27. 16:10
 4/7 anonim válasza:
Na megjött a szabadszállási fenegyerek😃
2021. jan. 27. 17:04
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 és #3 Pár hónapon belül majd lehetőségem lesz felmenni pestre akár többször is :D

#3 Nem tudom kiről beszélsz, de nem szabadszállási vagyok :)

2021. jan. 27. 17:11
 6/7 anonim válasza:
Kérdező, #2-es vagyok. Akkor ha gondolod, írj privátot :)
2021. jan. 27. 17:17
 7/7 anonim válasza:
Szerintem egy jó kapcsolat barátsággal indul és én is ezt akarnám 21/F pestről ha valaki akarna írni
2021. jan. 27. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!