Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve összebar...

Valakinek lenne kedve összebarátkozni? 17 éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés

Magamról egy keveset:

Megértőnek, és segítőkésznek tartom magam, de néha vannak rossz napjaim, olyankor inkább nem beszélek senkivel, mert könnyen megbántom az embereket, akik nem bírják az őszinteséget. Szeretek barátkozni, új embereket megismerni, és új dolgokat kipróbálni, elég nyitott személyiség vagyok.

Néhány hobbim/szokásom, hátha lesz közös érdeklődési kör:

-Imádok zenét hallgatni, nagyon nagy fan-ja vagyok Eminemnek, de rajta kívül is főleg rap-et hallgatok.

-Szeretek játszani, főleg Minecraftozni szoktam, de játszok még ezen kívül néha GTA-val, Stardew Valley-vel, PUBG Lite-tal, és még 1-2 játékkal.

-Érdekelnek a sorozatok, legfőképp a netflixesek, de azon kívül is szoktam nézni.

-Régebben aktívan néztem animéket, de mára már csak 1-2-t követek, amik érdekelnek.

-Szeretem a kosárlabdát, bár nem vagyok profi benne.

-A kiskorombeli meséket manapság is szívesen elnézegetem, igazából szívesebben, mint bármilyen politikai témájú műsort, vagy valóságshowt.

-Filmekből a Marvel, illetve DC filmek jönnek be, ezekből a moziverzumbeli filmeket is követem, de ezeken kívül néha nézek horrorfilmeket, vagy nagyritkán akciófilmeket.

-Újabban elkezdtem Stephen King-től az "Az" című könyvet olvasni online.


Ha van közös érdeklődési körünk, vagy csak szimpatikusnak találsz, akkor írj kérlek egy privát üzenetet :)

Nem válogatok, lehetsz fiú, lány, vagy akármi :)



2021. jan. 24. 20:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 Mire gondolsz?
2021. jan. 24. 22:55
 12/15 anonim válasza:

11

Hogy mennyire részletesen bemutatkoztál.

2021. jan. 24. 23:02
 13/15 A kérdező kommentje:

Oh értem, köszönöm :)

És beszélgetni lenne kedved?

2021. jan. 24. 23:12
 14/15 anonim válasza:
Hát lenne, úgy érted cseten?
2021. jan. 24. 23:20
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, privát üzenetekben gondoltam
2021. jan. 24. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!