Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve összebar...

Valakinek lenne kedve összebarátkozni? 17 éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés

Magamról egy keveset:

Megértőnek, és segítőkésznek tartom magam, de néha vannak rossz napjaim, olyankor inkább nem beszélek senkivel, mert könnyen megbántom az embereket, akik nem bírják az őszinteséget. Szeretek barátkozni, új embereket megismerni, és új dolgokat kipróbálni, elég nyitott személyiség vagyok.

Néhány hobbim/szokásom, hátha lesz közös érdeklődési kör:

-Imádok zenét hallgatni, nagyon nagy fan-ja vagyok Eminemnek, de rajta kívül is főleg rap-et hallgatok.

-Szeretek játszani, főleg Minecraftozni szoktam, de játszok még ezen kívül néha GTA-val, Stardew Valley-vel, PUBG Lite-tal, és még 1-2 játékkal.

-Érdekelnek a sorozatok, legfőképp a netflixesek, de azon kívül is szoktam nézni.

-Régebben aktívan néztem animéket, de mára már csak 1-2-t követek, amik érdekelnek.

-Szeretem a kosárlabdát, bár nem vagyok profi benne.

-A kiskorombeli meséket manapság is szívesen elnézegetem, igazából szívesebben, mint bármilyen politikai témájú műsort, vagy valóságshowt.

-Filmekből a Marvel, illetve DC filmek jönnek be, ezekből a moziverzumbeli filmeket is követem, de ezeken kívül néha nézek horrorfilmeket, vagy nagyritkán akciófilmeket.

-Újabban elkezdtem Stephen King-től az "Az" című könyvet olvasni online.


Ha van közös érdeklődési körünk, vagy csak szimpatikusnak találsz, akkor írj kérlek egy privát üzenetet :)

Nem válogatok, lehetsz fiú, lány, vagy akármi :)



2021. jan. 24. 20:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én félig ember félig tüzifa vagyok, belefér még?
2021. jan. 24. 20:17
 2/15 anonim válasza:
Szereted Stephen Kinget? 🥰
2021. jan. 24. 20:20
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem nem volt túl vicces, de nyugodtan próbálkozz még

#2 Csak nemrég kezdtem el olvasni, és ez az első könyv, amit olvasok tőle, de eddig kifejezetten tetszik :)

2021. jan. 24. 20:24
 4/15 anonim válasza:
A Ragyogást kifejezetten ajánlom 🥰 (#2 vagyok)
2021. jan. 24. 20:33
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Mindenképp rá fogok nézni, de előbb be szeretném ezt fejezni, ami hát nem lesz egy rövid folyamat :D
2021. jan. 24. 20:37
 6/15 anonim válasza:
Persze persze, ráér az 😌
2021. jan. 24. 20:48
 7/15 anonim válasza:
itt egy krokodil, de nem eszlek meg meg vega vagyok
2021. jan. 24. 20:54
 8/15 A kérdező kommentje:

#2 Egyébként lenne kedved elkezdeni beszélgetni?

#7 Ha ez egy hasonló kaliberű "poén" akart lenni, mint az első kommentelő, akkor ugyanazt is tudom üzenni :)

2021. jan. 24. 21:27
 9/15 Lacagyerek válasza:
Stephen Kinget én is nagyon szeretem. A Ragyogást tényleg érdemes elolvasni szerintem az egyik legjobb és ami most nekem nagyon tetszik az az Éjszakai műszak. De persze először fejezd be az AZ-t.
2021. jan. 24. 21:43
 10/15 anonim válasza:
Cuki
2021. jan. 24. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!