Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkozni valaki?

Barátkozni valaki?

Figyelt kérdés

Sajnos le kell fektetnem pár feltételt:


-csak barátság, semmi több, mert van párom

-ne lépj le néhány levélváltás után

-ne szórakozz velem, tehát csak akkor írj, ha tényleg komolyan barátkoznál, és ne közben találd ki, hogy ja bocs mégse, stb.


N/28, Budapest, de vidékiek is írhatnak. Nagyon kérlek, csak akkor írj, ha komolyan barátkoznál!


2021. jan. 15. 07:41
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Én is komolyan barátkoznék, de hasonlóak a tapasztalataim. Ezért nem igazán lehet barátkozni a mai világban. Így állnak hozzá, ahogy láttad.
2021. jan. 15. 10:52
 12/25 anonim válasza:

Tegnap is egy hisztis nő, ma is... 😂😂😂

Hogy én mindig kiszúrom őket...

2021. jan. 15. 10:53
 13/25 anonim válasza:
Hisztizik?
2021. jan. 15. 10:57
 14/25 A kérdező kommentje:
Na jó, ez teljesen mellécsúszott...én tényleg barátkozni akartam, de inkább maradok egyedül. Ha ilyenek az emberek inkább nem kérek belőlük.
2021. jan. 15. 10:59
 15/25 anonim válasza:

Sajnos pár dolgot meg kell kérdeznem mielőtt barátkoznék veled.

Miért nem szeretnél ismerkedni?

Miért ultimátumokat adsz lehetőség helyett?

Ha rádírok honnan tudom hogy Te komolyan gondolod, mi alapján döntesz?

Mi van ha nem azonos az érdeklődési körünk, nem egyezik az értékrendünk fontos kérdésekben?

Egyáltalán mi az ami fontos Neked?

Mik lehetnek a közös témák, mi az ami Téged érdekel?


Szóval folytathatnám ezerrel, mert kíváncsi lettem miért így írtad ki kérdésedet.

Mert barátot megrendelésre, kívánságra nem talál az ember. A barátság egy folyamat, vagy kialakul vagy nem. Nem tudhatom előre meddig tart. Nem ígérhetek olyat ami nem csak rajtam áll.

2021. jan. 15. 11:00
 16/25 anonim válasza:
Én szeretnék, ha csinos vékony vagy. És talizunk is.
2021. jan. 15. 11:01
 17/25 A kérdező kommentje:
A trollokat azért jelentettem. További szép napot.
2021. jan. 15. 11:01
 18/25 anonim válasza:
Velem barátkozhatsz, írj !
2021. jan. 15. 11:04
 19/25 anonim válasza:

A 15-nek igaza van. Szerinten a csaj trollkodik amúgy.

Akinek joga van feltételeket szabni meg előírásokat annak szintén kell valamivel tartoznia, valamit biztosítania a leendő barátnak. Vagyis akinek vannak jogai, annak legalább ugyanannyi kötelessége van. Ez bármilyen ismerkedésre igaz. És nem kéne belefeszülni ha nem működik, meg nem kellene köpködni :)

2021. jan. 15. 13:39
 20/25 anonim válasza:

Troll!!! mindig ilyenek et ír ki!


Mindig!!

2021. jan. 15. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!