Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkozni valaki?

Barátkozni valaki?

Figyelt kérdés

Sajnos le kell fektetnem pár feltételt:


-csak barátság, semmi több, mert van párom

-ne lépj le néhány levélváltás után

-ne szórakozz velem, tehát csak akkor írj, ha tényleg komolyan barátkoznál, és ne közben találd ki, hogy ja bocs mégse, stb.


N/28, Budapest, de vidékiek is írhatnak. Nagyon kérlek, csak akkor írj, ha komolyan barátkoznál!


2021. jan. 15. 07:41
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Szia,!
2021. jan. 15. 07:43
 2/25 anonim válasza:
Én is szeretnék ha ír valaki.
2021. jan. 15. 07:59
 3/25 anonim válasza:
Ez sem ír, senkinek?
2021. jan. 15. 08:04
 4/25 anonim válasza:
Mivel van párod, nem akarok barátkozni főleg, hogy neked a barátság csak netes, gyakorira vonatkozik. Mindent leírtál, csak azt nem, hogy hogyan képzeled el a barátságot. Pl milyen jó lenne egy baráttal elmenni ide oda és jól érezni magunkat élőben meg közben inni, enni...stb. Köszönöm, de netes gyakoris, de még fb insta barátságból sem kérek, hogy csak chatelés megy, mert ez minden, de nem barátság, csak unalomból kell egy ember neked.
2021. jan. 15. 08:42
 5/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, biztos nem tudsz olvasni. Ha tudnál, látnád, hogy komoly barátságot szeretnék, szerintem egyértelmű, hogy találkoznánk is, stb. De te tényleg ne írjál inkább. Normális embereket szeretnék megismerni. Köszönöm.
2021. jan. 15. 09:17
 6/25 anonim válasza:
Budapest irtó nagy város. Hogyhogy nincsenek barátaid? Kollégákkal, szomszédokkal mi a szitu? Nem szidni akarlak, fura hogy nagyvárosban ahol sok a fiatal nehezen megy az ismerkedés. Akár a piacon is lehet. Bár lehet nem tősgyökeres pesti vagy és ezért necces. Nem tudhatom.
2021. jan. 15. 09:58
 7/25 A kérdező kommentje:
Rendben, feladom. Aki normális volt, annak visszaválaszoltam, de úgy látszik túl nagy kérés megszabadulni a sok trolltól. Beletörődök, hogy nem lehet barátkozni. Inkább ne írjatok, ha csak szemétkedni tudtok, és mindenben csak a rosszindulatot látjátok. Én se fogok több ilyen kérdést kiírni.
2021. jan. 15. 09:58
 8/25 anonim válasza:
🤷‍♀️
2021. jan. 15. 10:00
 9/25 anonim válasza:
Én komolyan. Te is?
2021. jan. 15. 10:35
 10/25 anonim válasza:
Ittvok
2021. jan. 15. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!