Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Létezik megbízható oldal?

Létezik megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Igen a kérdéssel tisztában vagyok és gondoltam szerencsét próbálok, viszont kíváncsi vagyok van-e olyan oldal vagy valamilyen másik platform, ahol az emberek egy vagy pár levélváltás után nem kopnak le.

Vagy ilyen felejtős és nem nagyon van már.

Normál esetben nem írtam volna kérdést, viszont ha minden jól megy hamarosan lesz munkám, de addig jó lenne pár emberrel eldumálgatni erről arról.

És nem akarok elcsépelt közhelyeket se gyártani, de ha kisebb presszók vagy akármik nyitva lennének már jobb volna a helyzet, így ez azért más megvilágításba helyezi a dolgokat.



2021. jan. 14. 17:32
 1/7 anonim válasza:
Ez mindenhol így van. Legalább 5 oldalon próbáltam ismerkedni (a gyk-t is beleértve), de mindenhol ez van.
2021. jan. 14. 17:38
 2/7 anonim válasza:

Az nem az oldaltól függ, hogy mennyi ideig fognak tartani a beszélgetések. Ha nem vagy érdekes a másiknak vagy már nem unatkozik, van más dolga, simán lehet, hogy 1-2 nap után eltűnik. Ez bármilyen netes beszélgetésnél benne van a pakliban, teljesen mindegy milyen felületen történik.

Lehet ha lesz munkád, pont te fogsz eltűnni, mert nem lesz már időd, kedved ismeretlenekkel beszélgetni online.

2021. jan. 14. 17:39
 3/7 A kérdező kommentje:

Sejtettem.

Csak úgy vagyok/voltam vele ha meg se próbálja az ember, akkor kb. értelmetlen próbálkozni is, eleve bukovári.

2021. jan. 14. 17:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Alapjáraton ez igaz, hogy akár velem is történhet ilyen ha nem érek rá, akkor nem az hogy egyáltalán nem, de lényegesen ritkábban tudnék válaszolni. Bár én az olyanokra gondolok akikkel lazán és spontán el lehet vagy lehetett ütni az időt, aztán egyik pillanatról a másikra, mint a kámfor eltünik.
2021. jan. 14. 17:44
 5/7 anonim válasza:

Írj nekem, én nem vagyok ilyen típus. :)


Amúgy pl. a tinder? Ott is sok az eltűnős, de a nagy számok miatt sok emberrel tudsz beszélni. Pár hét alatt mondjuk 100-an jobbra húznak és tudsz válogatni, hogy kivel akarsz beszélni, valamint sok emberből 3 biztos lesz, aki nem tűnik el csak úgy.

2021. jan. 14. 19:36
 6/7 anonim válasza:
🤷‍♀️
2021. jan. 25. 03:36
 7/7 anonim válasza:

👑



2021. jan. 31. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!