Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt korombeli, rocker...

Vannak itt korombeli, rocker / punk / gothic / emo stílusú fiúk/lányok, akik nyitottak lennének bármire? :D

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves, egyetemista srác vagyok. Nem tartom magam hardcore rockernek, stílusban én a fent említett 3 keveréke vagyok, viszont rengeteg rock bandát ismerek és hallgatok.


Mivel a környezetemben nincsennek ilyesmi emberek, ezért érdekelne a hozzám hasonló korombeliek társasága :D (Nem feltétlen csak barátkozás céljából.. :P)



2021. jan. 14. 13:18
1 2
 11/18 anonim válasza:

én mindenre is nyitott vagyok. :D gimi alatt külsőre és belsőre is rocker voltam. Aztán elszéledt a társaság, új körök alakultak. Most nekem sajnos nincsenek a rocker érából közeli barátaim, pedig néha szívesen tolnék egy kis lealjasodást, koncertet, rockmaratont.

Szóval külsőre, már annyira nem vagyok bakancsos, láncos, de belül igen és 25 és F. :D

2021. jan. 15. 00:00
 12/18 anonim válasza:
ja és alternatív emberekkel szívesen ismerkednék csak sajnos nem élek most még Budapesten. :D
2021. jan. 15. 00:00
 13/18 anonim válasza:
#10 mert nekem fontos a külső
2021. jan. 15. 06:18
 14/18 Oldrockboy válasza:
Helyes,nekem is fontos a külső
2021. jan. 15. 06:24
 15/18 anonim válasza:
mindenkinek fontos a külső, de most ismerkedésre megyünk, hogy el tudjuk tölteni egymással minőségileg az időt, vagy arra, hogy valaki jól mutasson mellettünk az utcán?
2021. jan. 15. 09:22
 16/18 anonim válasza:
6. Nem jó a párhuzamod a gyerekes viselkedés, és aközött, hogy írtad, ezt kinövik az emberek, mert nem kell mindenkit úgy elképzelni, hogy 30 évesen is full rockerben járnak (amivel semmi baj, inkább nézzen ki valaki 60 évesen is punknak, minthogy mindenki egyformán otthonkás öreg legyen, szerintem), hanem pl. én se vagyok Kiss tagnak kifestve, mégis rock zenét hallgatok. Senki indulatát nem szólhatod le, ha ideköpöd, hogy jaj, ezt ki kell nőni 21 éves korra. Mintha csak az lenne az elfogadott ha valaki öltönyben meg nyakkendőben jár, ha felnő.
2021. jan. 15. 11:10
 17/18 anonim válasza:
Az egyik válaszoló írta, hogy egy idő után az ember kinövi ezeket. Teljesen igaza van. Magam is 20 éves korom után kezdtem rájönni, hogy nem egy nyamvadt zenei irányzat határozza meg az ember személyét, az csak egy nagyon apró és jelentéktelen szelete az életnek, és csak addig fontos amíg nem ismered igazán saját magadat, mert addig próbálsz valahova tartozni, valamilyennek mutatni magad, érdekesnek tűnni... de ahogy megkomolyodsz rájössz hogy rockernek, emonak meg az összes többi ilyesminek lenni ugyanúgy az igazi egyéniség elfojtása, ugyanúgy egy hazug álarc, egy megjátszott/felvett szerep mint a plázafiúk divatmajomkodása.
2021. jan. 16. 15:25
 18/18 anonim válasza:

Bármire azért nem. :D

Goth-metálos-rocker-punk hibrid vagyok. Húsz évesen még így is öltözködök napi szinten; lehet szörnyülködni. Aki azt mondja, hogy ki lehet nőni a szubkultúrákat, az sosem kötődött igazán mélyről jövően egyikhez sem, csak a felszínt kapargatva bele-belepillantott többféle irányzatba, ameddig kereste önmagát. A felnövéshez a visszafogottság és a konformizálódás egyáltalán nem szükséges.

2021. ápr. 8. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!