Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt korombeli, rocker...

Vannak itt korombeli, rocker / punk / gothic / emo stílusú fiúk/lányok, akik nyitottak lennének bármire? :D

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves, egyetemista srác vagyok. Nem tartom magam hardcore rockernek, stílusban én a fent említett 3 keveréke vagyok, viszont rengeteg rock bandát ismerek és hallgatok.


Mivel a környezetemben nincsennek ilyesmi emberek, ezért érdekelne a hozzám hasonló korombeliek társasága :D (Nem feltétlen csak barátkozás céljából.. :P)



2021. jan. 14. 13:18
1 2
 1/18 anonim válasza:
Általában 21 éves korukra kinövik az emberek az ilyesmit, pláne ha egyetemre járnak.
2021. jan. 14. 13:24
 2/18 anonim válasza:
21 éves lány vagyok. A 4 szubkultúra közül egy/másfél kategóriában benne vagyok.
2021. jan. 14. 14:00
 3/18 Oldrockboy válasza:

Szia!

Akadnak,bár nem vagytok annyian mint mi voltunk...

2021. jan. 14. 14:23
 4/18 anonim válasza:
Van
2021. jan. 14. 14:34
 5/18 anonim válasza:

Az elsőnek csak annyi üzenet, hogy egyedül a felszínes divatgörények és a pózerek növik ki, akik csak felületes ismeretekkel rendelkeznek bizonyos szubkultúrákról, mégis önkényesen felcímkézik magukat, de az esetükben ez mindössze egy tiszavirág életű fellángolás.

Miért nőne ki az ember egy meggyőződést, amit a világgal szemben támaszt? Mert ezek a zenei stílusok kizárólag ebből gyökereznek, a külsőség mellékes.

Az a belső világunk kifelé történő prezentálása, de nem ettől tartozik vagy nem tartozik valaki egy bizonyos kategóriába.

Ha egyetemre iratkozik az ember, miért kéne ennek megváltoznia? Nem látok sok összefüggést. Ott találkozik az ember csak igazán mindenféle katyvasszal, felszínességgel, ami szembejön. De mi pont ezért nem akarunk csőlátású birkák lenni, hanem olyan jófej emberek, akik másképp ítélik meg az embereket, mást tartanak értékesnek, mint az aktuális normarendszer.

2021. jan. 14. 15:10
 6/18 anonim válasza:
Pont amiatt az indulat miatt nem vagy felnőtt ami elfogott amikor valaki a szubkultúrádat megpiszkálta. Az ember felnőtt korára elsősorban emberként tekint magára nem mint egy szubkultúra tagjára. Olyan érzés ez az egész mint amikor 26-27 éves borostás, deszkáscipős, ülepes gatyás, fullcapes srácok ülnek kinn a játszótéren, füveznek, szotyit köpködnek meg füttyötgnek a kiskorú lányokra. 10 évvel idősebbek náluk, de mégsem. Érted?
2021. jan. 14. 15:47
 7/18 anonim válasza:
Zenei témában bármikor dumálhatunk.
2021. jan. 14. 16:01
 8/18 anonim válasza:
külsőre milyen vagy?
2021. jan. 14. 16:12
 9/18 anonim válasza:

Helló! Ha budapesti vagy akkor engem érdekelne, 1 éve költöztem fel és azóta alternatív emberekkel akarok ismerkedni, de hát a covid közbeszólt és nem sok esélyem volt rá. :D

Szintén 21 éves srác, a gótikán kívül mindegyik stílus magával ragadott egy ideig, most elég erősen keverék vagyok.

Egy jó alter-rocker barátom van, aki szintén akkor költözött mikor én, vele közösen próbálunk fura és érdekes embereket megismerni, akiknek még szintén nincs meg a helye a nagyvilágban, de törekednek rá, hogy megtalálják. ^^

2021. jan. 14. 22:01
 10/18 anonim válasza:
8-as, miért számít, hogy külsőre milyen? :D
2021. jan. 14. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!