Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért nem akartok találkozni?

Miért nem akartok találkozni?

Figyelt kérdés

Előre szólok: 25 F

:D

Szóval egy időben én nem akartam találkozni azokkal, akikkel online beszélek. Aztán rájöttem, hogy ez fontos a másiknak, nem lehet titkolózni, s az internet biztonságában maradni.

Szóval változtattam, s akivel egy hullámhosszra kerültem akármilyen platformon, beszélgetés közben, annak felajánlottam, hogy találkozzunk, csináljunk közös programot.

Volt, hogy abba a városba utaztam, ahol a másik lakott saját ügyemben, de szóltam neki, hogy jöjjön ki a vonathoz, ha akar. :D


És azóta, senki nem akar találkozni. :D


Amíg én nem akartam, mindenki, amióta én akarok, senki.

Miért van ez szerintetek? :D



2021. jan. 5. 19:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
Érdekes dolog, hogy így alakult. Szerintem élethelyzet is. Pl. pár éve én többeberrrl is találkoztam netről (nem párkeresés, hanem kózös hobbi miatt), viszont most olyan a hangulatom, hogy visszautasítottam egy új iyen online ismeretséget, mert nem érzem magamban az erőt hozzá. Szóval lhet, hogyha 6 hónap múlva próbálkozol, akkor kaphatóbbak lesznek az emberek. 😊
2021. jan. 6. 00:04
 12/13 A kérdező kommentje:
lehet :)
2021. jan. 6. 01:10
 13/13 anonim válasza:

11-es válaszolónak okos "meglátásai" vannak - hallgatnék rá.


A nyári időszakban a napfény hatására TÖBBEN FOGNAK ÖSSZEJÖNNI - előzetes becslésem szerint.


Üdv: imakörös válaszoló (most még télies, szürke időszak van.)

2021. jan. 6. 02:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!